| Autor: deprezes

Mapa protestów rolniczych w dniu 9 lutego 2024

Planowane protesty rolnicze 9 lutego 2024 roku skutkować będą zamknięciami dróg w różnych częściach kraju. Informacje o lokalizacjach, gdzie ruch drogowy zostanie ograniczony lub całkowicie wstrzymany przez rolnicze ciągniki są dostępne na dynamicznie aktualizowanej mapie.W piątek, 9 lutego tego roku, oczekuje się, że protesty rolników rozprzestrzenią się po całej Polsce. Dostępny jest link do mapy, która przedstawia miejsca protestów.

Związek NSZZ Rolników Indywidualnych "Solidarność" podkreśla, że informacje o miejscach blokad są regularnie uaktualniane.

Nadchodzący protest rolniczy, planowany na ten piątek, objąć ma teren całego kraju. Najświeższe dane wskazują na to, że inicjatywa ta będzie miała szeroki zasięg. Niewątpliwie, spodziewane są znaczące utrudnienia w ruchu drogowym.

W związku z demonstracją rolników, od godzin porannych około 8:00 lub 9:00, kierowcy mogą napotkać na problemy w wielu miejscach. Chociaż większość protestów ma zakończyć się o godzinie 16:00, niektóre blokady drogowe mogą trwać aż do wieczora, tj. do około 20:00.


Tagi:
źródło: