| Autor: agriteam

AgriTeam - dobry dealer na Kujawach

Od 5 już lat firma Agriteam Sp. z o.o. z powodzeniem zajmuje się dystrybucją europejskich maszyn rolniczych na rynku w Polsce, zapewniając jednocześnie dostęp do oryginalnych lub zastępczych części zamiennych, olejów i smarów, narzędzi, dyszy do opryskiwaczy, filtrów, a także zbiorników na olej napędowy. Każde zamówienie realizowane jest w ciągu maksymalnie trzech dni, gdyż Agriteam to przede wszystkim skuteczność i profesjonalizm skierowany na realizację potrzeb swoich klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od dwóch lat z powodzeniem prowadzimy także sklep stacjonarny.

AgriTeam - dobry dealer na Kujawach

Opryskiwacze Condor

W gronie oferowanych przez producentów profesjonalnych sprzętów rolniczych polecanych przez nasze przedsiębiorstwo wśród samojezdnych opryskiwaczy rolniczych prym wiodą holenderskie opryskiwacze Condor stworzone przez Agrifac. Każdy rolnik posiadający ten najbardziej nowoczesny opryskiwacz rolniczy ceni go za niezwykle istotny „efekt E”: ergonomię oraz efektywność, ekonomiczność i ekologiczność pracy. Zastosowane w jego produkcji liczne inteligentne technologie, począwszy od podwozia Stabilo Plus gwarantującego niezwykłą stabilność i silną podstawę, przez system EcoTronic Plus, dzięki któremu operator na bieżąco może monitorować dane dotyczące oprysku, po system GreenFlowPlus ograniczający zawartość cieczy w systemie opryskowym do absolutnego minimum, co w sposób łatwy i szybki umożliwia czyszczenie zapewniają satysfakcję z jego użytkowania. Opryskiwacz Condor to również przestronna i wygodna kabina dająca pełną widoczność, standardowo wyposażona w klimatyzację i lodówkę zapewnia tym samym bezpieczeństwo i komfort pracy. Agrifac biorąc pod uwagę szerokie spektrum potrzeb klienta opracowała wiele rozwiązań dla poszczególnych grup upraw, tj.  system Condor ClearancePlus dla bardzo wysokich roślin m.in. AirFlowPlus, HighTechAirPlus, VertiPlus. Dlatego też opryskiwacz Condor dostosuje się do licznych upraw – będzie pracował równie wydajnie wśród warzyw np. buraków, ziemniaków, fasoli, szparagów, marchwi, brukselki, kapusty, cebuli, a także cebulek kwiatowych, kukurydzy, krzewów i młodych drzewek, zbóż i traw.
 

Agriteam Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada także ceramiczne rozpylacze do opryskiwaczy produkowane we Francji przez firmę Albuz. Jeśli chcesz chronić swoje pole to  marka Albuz dla swoich odbiorców posiada rozpylacze polowe z różową wkładką ceramiczną, która doskonale ochroni warzywa, zboża, trawy i owoce. W ofercie są dysze standardowe, antyznoszeniowe i eżektorowe. Rozpylacze Albuz to także dbałość o sady i winnice, które można chronić fungicydami i zoocydami, dla skuteczności ich działania przeszkody nie stanowi nawet wiatr. Dla każdego, komu zależy na tym, by nawóz jak najszybciej dotarł do gleby proponujemy pionowy wylot RSM, w którym dysze mają stabilny rozstaw strumieni przy różnych ciśnieniach i pracują w zwykłym kołpaku. Agriteam w sprzedaży posiada także rozpylacze uderzeniowe i eżektorowe pasowe Albuz. Wszystkie rozpylacze Albuz dostępne są za naszym pośrednictwem, a by zapoznać się z ich specyfikacją zapraszamy do zakładki PRODUKTY na stronie internetowej producenta: www.albuz.pl

Czytaj dalej na następnej stronie...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!