| Autor: deprezes

Majówka z Zetorem

W dniu 10 maja 2015 r. w miejscowości Brzezie, przy trasie Gołuchów, odbędzie się Majówka z ZETOR POLSKA. Wydarzenie to jest częścią obchodów 20 lecia Zetor Polska.

Majówka z Zetorem
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"20 lat Zetora w Polsce

W 2015 roku firma Zetor Polska obchodzi 20-lecie swojej działalności na polskim rynku. Zetor Polska należy do czołówki sprzedawców, zaś polscy rolnicy cenią markę za jakość i niezawodność. W ciągu dwudziestu lat swojej działalności Zetor sprzedał w Polsce 34 401 traktorów, z kolei z okazji swojego dwudziestolecia producent przygotował limitowaną serię 200 traktorów w polskich barwach narodowych.

Historia sukcesu polskiego przedstawicielstwa firmy ZETOR TRACTORS bierze swój początek już w roku 1995. Wówczas pracowało w Polsce ośmiu pracowników. Dzisiaj jest to jeden z największych sprzedawców traktorów na polskim rynku, który zatrudnia 46 osób. Podczas gdy obroty w ubiegłym roku wyniosły ćwierć miliarda złotych, za rekordowy uważa się rok 2012, tzw. rok wielkich dotacji UE, kiedy to obroty sięgały wtedy rekordowych 400 milionów złotych. W związku z wielkością gospodarstw w Polsce największą popularnością cieszą się traktory o mocy od 80 do 100 koni, w przypadku marki ZETOR są to Proxima 90 i Major. Wcześniej były to modele 5320 i 5340.
 
Z okazji 20-lecia przygotowana została specjalna limitowana seria traktorów Zetor, które są charakterystyczne dzięki swojej kombinacji kolorów. Tradycyjny czerwony kolor uzupełnia barwa biała, razem nawiązują do polskich barw narodowych. Połączenie kolorów wykorzystano na dachach i kołach traktorów. Traktory posiadają również nalepkę stylizowanego orła, nawiązującego do polskiego symbolu narodowego, jak również specjalne logo z okazji 20-lecia marki. W sumie wyprodukowano 200 takich traktorów. Traktory będą sprzedawane od maja.


 
W ramach obchodów w maju dla klientów i dystrybutorów zorganizowana zostanie MAJÓWKA. Jej celem będzie zaprezentowanie wszystkich dotychczasowych modeli traktorów Zetor, wraz z limitowaną edycją z okazji dwudziestolecia.
 
Więcej informacji dotyczących firmy Zetor Polska oraz produktów marki Zetor znajdziesz w wizytówce Producenta na Portalu Gospodarz.pl

Zapraszamy do obejrzenia materiału video i foto z przygotowań do Majówki Zetora w Brzeziach, które znajdziecie poniżej..

 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!