| Autor: petroconsulting

Petroconsulting dla WOŚP

Po raz kolejny firma Petroconsulting, zajmująca się zewnętrzną obsługą Stacji Paliw wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Petroconsulting dla WOŚP
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 13 stycznia zagra dwudziesty pierwszy raz finałowy koncert. Tym razem zagramy wspólnie dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Pieniądze na te szczytne cele będą zbierane przez kwestujących wolontariuszy, na licytacjach złotych serduszek i aukcjach przedmiotów przekazanych przez darczyńców.
 
Jednym z przedmiotów, które można zdobyć w tegorocznej edycji jest system zarządzający obrotem paliwa w firmie wraz z automatem do tankowania PetroMat.
W skład oferowanego przedmiotu licytacji wchodzi dystrybutor i oprogramowanie zarządzające z dostępem internetowym.  

Mówi Arkadiusz Szymański, współwłaściciel firmy:

W latach ubiegłych wspieraliśmy WOŚP przez zakup złotych serduszek i indywidualne datki do puszek. W tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i zaangażować się jeszcze mocniej w tę inicjatywę przekazując na licytację nasz flagowy produkt. 
 
      
    
Po wygranej aukcji zainstalujemy dystrybutor i wdrożymy system w dowolnym miejscu w Polsce, za darmo go uruchomimy i przeszkolimy użytkowników. W zestawie zwycięzca otrzyma również 50 identyfikatorów w postaci kart RFID z dowolnym nadrukiem.
 
Cała kwota pochodząca z licytacji będzie przekazana na cele statutowe fundacji WOŚP, a licytacja odbywa się za pomocą portalu allegro.pl
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!