| Autor: merlo

System „SPACE” w firmie Servipol

Specjalistyczny osprzęt do zastosowań w budownictwie. Firma SERVIPOL specjalizuje się w wynajmie ładowarek teleskopowych Merlo wraz z operatorem.

System „SPACE” w firmie Servipol
Oferta obejmuje standardowe modele, jak również obrotowe Roto, o maksymalnym udźwigu do 4.500 kg i zasięgu ponad 30 m. Wszystkie maszyny dostępne są z szeroką gamą osprzętu niezbędnego do wykonywania różnorodnych prac konstrukcyjno – budowlanych przy budowie budynków, obiektów, mostów, a także prac konserwacyjnych trudno dostępnych miejsc.

Firma dysponuje specjalistycznym osprzętem typu platforma „SPACE”, która znacznie zwiększa możliwości ładowarki teleskopowej i pozwala wykonać bardzo szybko wiele nietypowych prac, np. pod mostem i obiektami tego typu.

Do pracy przy renowacji spalonego Mostu Łazienkowskiego w Warszawie firma wykorzystała m.in. 2 ładowarki teleskopowe Merlo Roto R45.21 MCSS oraz R38.16S wyposażone w kosze typu „SPACE”. Dzięki temu wiele prac budowy zostało szybciej i sprawniej wykonanych.

CZY WIESZ, ŻE….

- Początki firmy Merlo sięgają roku 1964 r. Obecnie powierzchnia fabryki to 30 ha z czego 22 ha jest zabudowana.
- Merlo jest światowym producentem ładowarek teleskopowych. Jest liderem m.in. na rynku niemieckim.
- Dostawca pełnej gamy maszyn od najmniejszych tj. 2,5 t do maszyn 12 t i wysokości podnoszenia od 6 m do 30 m, do sektorów rolniczego, przemysłu i budownictwa, w tym ładowarki z funkcją ciągnika typu MULTIFARMER.
- Firma rocznie inwestuje miliony euro w innowacyjność, sprawy ochrony środowiska, bezpieczeństwo użytkowania, ergonomii. Wizjonersko wyznacza nowe trendy  w rozwoju technologii przeładunków z użyciem ładowarek teleskopowych i optymalizacji pracy.
- Regularnie zdobywa szereg najbardziej prestiżowych wyróżnień w swojej branży.
- Maszyny w Polsce dostępne z europejską homologacją drogową i możliwością rejestracji jako ciągnik rolniczy.
- Prędkość jazdy maszyn do 40 km/h w zależności od wersji maszyny.
- W Polsce firma działa od maja 2012 r. poprzez spółkę córkę tj. Merlo Polska oraz sieć wyspecjalizowanych i autoryzowanych firm dealerskich.

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!