Dane gospodarstwa

Krasin 16A
14-400 Pasłęk
woj. Warmińsko-Mazurskie
NIP: 578-120-12-78
REGON: 170178016

Specjalizacje gospodarstwa

Opis gospodarstwa:

FERMA ZARODOWA ŚLIMAKÓW HODOWLANYCH JADALNYCH ! Już od 12 lat specjalizujemy się w hodowli ślimaków jadalnych Helix Aspersa. Nasza firma położona jest w ekologicznym regionie Warmii i Mazur na obszarze 2,5 ha. Od konkurencji różnimy się dążeniem do ciągłego polepszania jakości wraz z zaangażowaniem w coraz to nowe wyzwania. Zmiana profilu działalności jest odpowiedzią na częste zapytania ze strony polskich kontrahentów o certyfikowany materiał zarodowy. Poznaj naszą ofertę i zaufaj naszemu doświadczeniu.

Oferta gospodarstwa:

Takie przysłowie wymyśliłem, kilkanaście lat temu  - "Firma to ludzie, a nie produkty" Czy nadal aktualne? Jedno pytanie: jakie są najważniejsze rady, jakich mógłby Pan udzielić początkującym przedsiębiorcom?

Przede wszystkim: mieć samodyscyplinę i robić coś z pasji, nie nastawiać się wyłącznie na wymiar finansowy. Trzeba znaleźć niszę na rynku, robić to, co się lubi, i konsekwentnie robić kilkadziesiąt prób – nie poprzestawać na jednej, bo nigdy nie wiemy, która zakończy się sukcesem. Trzeba zrobić z biznesu własną pasję życiową.

Chcesz robić to co ja ? Zapraszam do współpracy - Hodowla ślimaków jadalnych. Wykorzystaj promocje na reproduktory! Od sumy z oferty odejmij jeszcze 30 % Warunek? Podpisanie kontraktu na skup ślimaków w ciągu 14 dni. Grzegorz Skalmowski 
http://snailsgarden.com/oferta/Pakiet%20do%20hodowli%20MULLER%20Snails%20Garden.pdf