Mazurskie Agro Show 2020

Dodano: 2020-01-08, komentarzy: 0
Mazurskie Agro Show 2020

Start: 2020-02-08 09:00:00

Koniec: 2020-02-09 16:00:00

Gdzie: Ostróda


MAZURSKIE AGRO SHOW co roku otwiera sezon wystaw rolniczych i jest najważniejszym wydarzeniem branżowym dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski.

To wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych.  Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

Mazurskie AGRO SHOW Ostróda to największa i najliczniej odwiedzana przez wystawców i zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno – wschodniej. Podczas dwóch dni wystawy prezentowane są maszyny i urządzenia wszystkich czołowych producentów krajowych, a także maszyny najważniejszych światowych marek.

Producenci i dealerzy na stałe wpisali Mazurskie AGRO SHOW do swojego kalendarza. Warto tu być, by jeszcze przed sezonem zaprezentować swoją ofertę rolnikom z regionu. A corocznie przybywa ich na wystawę przeszło 40 tysięcy. Dla rolników to również doskonała okazja, by już w lutym poznać najnowszą ofertę maszyn i zastanowić się nad zakupami sprzętu na nowy sezon. A jest w czym wybierać, bo podczas wystawy prezentuje się przeszło 200 firm.


Tagi powiązane z tym hasłem:
Mazurskie Agro Show, Mazurskie Agro Show 2019, targi, targi Ostróda


Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Tytuł
Treść