Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów

Dodano: 2018-12-15, komentarzy: 0
Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów

Start: 2019-01-25 09:00:00

Koniec: 2019-01-27 17:00:00

Gdzie: Poznań


Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu hodowlą, staramy się dopasowywać do potrzeb osób zaangażowanych w środowisko gołębiarskie. Dodatkowo przyznanie Polsce organizacji XXXVI Olimpiady Gołębi Pocztowych FCI sprawiło, że nasz kraj zyskał w tej dziedzinie jeszcze większe znaczenie na mapie świata.

Podczas olimpiady oraz wystawy nasi goście będą mieli do dyspozycji aż 5 pawilonów, w których  odbywać się będzie ocena olimpijskich okazów a także będzie można zapoznać się z produktami oraz usługami firm z różnych części świata. Zwiedzający będą mieli świetną okazję, aby zaznajomić się z bogatą ofertą przygotowaną przez blisko 200 wystawców na 160 stoiskach, gdzie znajdą wszystko, co niezbędne do hodowli gołębi. Rozbudowane strefy gastronomiczne oraz bliskość parkingów to elementy, dzięki, którym nasi goście poczują się jeszcze bardziej komfortowo podczas tego trzydniowego wydarzenia. 

3 powody, dla których warto odwiedzić Olimpiadę Gołębi i Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów:
 
- zobaczysz najpiękniejsze okazy gołębi pocztowych na świecie,
- w jednym miejscu i czasie będziesz mieć dostęp do wszystkich niezbędnych artykułów wykorzystywanych w procesie hodowli i pielęgnacji gołębi pocztowych,
- przeżyjesz niezapomniane emocje, spotkasz się z przyjaciółmi po fachu oraz hodowcami z całego świata.


Tagi powiązane z tym hasłem:
MTP, Międzynarodowe Targi Poznańskie, wystawy, targi


Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Tytuł
Treść