Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

ANR dla inwestorów

W ostatnich dniach lutego Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. wraz z Burmistrzem Miasta Węgrów zorganizowała konferencję pt. „Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna w Węgrowie – Korzyści dla Inwestorów”.

ANR dla inwestorów

Celem konferencji była prezentacja terenów inwestycyjnych objętych przez Tarnobrzeską Specjalną Strefę Ekonomiczną (TSSE), przedstawienie korzyści inwestowania w TSSE oraz oferta w zakresie finansowania przedsiębiorczości na Mazowszu.

Po uroczystej inauguracji swoją prezentację przedstawił Pan Jacek Malicki - Zastępca Dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Warszawie. Tematem prezentacji były tereny inwestycyjne położone w Węgrowie w obrębie TSSE, znajdujące się w Zasobie ANR OT w Warszawie, które będą przeznaczone do sprzedaży. Przedstawiono również oferty innych nieruchomości inwestycyjnych sprzedawanych przez OT w Warszawie

Źródło: http://www.anr.gov.pl/


Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!