ARiMR wspiera przedsiębiorczych Wielkopolan

Jednym z kluczowych celów niniejszej konferencji było przede wszystkim zilustrowanie możliwości jakie daje wielkopolskim rolnikom Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

ARiMR wspiera przedsiębiorczych Wielkopolan
Krzysztof Adamkiewicz, Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego Agenci Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
- Nasi beneficjenci są prężni i gospodarni. Nie boją się podejmować ryzyka i inwestują w innowacyjne rozwiązania. Wiążąc swoją przyszłość z pracą na roli chętnie korzystają z działań wdrażanych przez ARiMR. Bez wątpienia ma to wpływ na dobry stan rolnictwa w naszym regionie. Chcąc zapewnić naszym beneficjentom szeroką wiedzę o oferowanych przez ARiMR funduszach unijnych oprócz spotkań, konferencji i debat z producentami rolnikami, podejmujemy także działania na innych płaszczyznach. Maksymalizując pomoc finansową kierowaną głównie  dla rolników i przedsiębiorców z terenów wiejskich współpracujemy między innymi z poznańskimi instytucjami rolniczymi oraz jednostkami naukowymi - wyjaśnił Krzysztof Adamkiewicz, Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego Agenci Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!