| Autor: SmartAgro

Nowości Spinder w roku 2020

Nowościami firmy SPINDER w tym roku są bramy unoszone ku górze. Bramy mogą być unoszone ręcznie lub za pomocą dedykowanej aplikacji internetowej na telefonie.

Spinder Dairy Housing Concepts B.V. to światowy lider w produkcji wyposażenia budynków inwentarskich. Firma Spinder jest niezawodnym dostawcą wysokiej jakości produktów wyposażenia od 1973 roku. Siedziba producenta znajduje się w Friesland, Holenderskiej prowincji o długiej i wiodącej pozycji w mleczarstwie. Firma Spinder, oprócz produkcji elementów wyposażenia, prowadzi również działalność doradczą, dzieląc się wiedzą na temat hodowli bydła mlecznego. Koncepcje wyposażenia obór tworzone przez Spinder B.V. są wykorzystywane przez producentów mleka w całej Europie.
 
 
- Nowościami firmy SPINDER w tym roku są bramy unoszone ku górze. Bramy mogą być unoszone ręcznie lub za pomocą dedykowanej aplikacji internetowej na telefonie. Takie rozwiązanie ma na celu upłynnić ruch zwierząt w oborach wolnostanowiskowych - mówi Pan Bartłomiej Mieczkowski, oficjalny przedstawiciel SPINDER w Polsce. 
 

Oferta firmy SPINDER to kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich, począwszy od wygrodzeń legowiskowych, słynnych już materacy wodnych, poprzez drabiny samozatrzaskowe oraz poidła, bramy przepędowe i wiele, wiele innych rozwiązań- dodaje Bartłomiej Mieczkowski. 
 
 
- SPINDER jest Holenderską firmą założona w 1973 roku. SPINDER w Polsce jest obecny od około 5 lat. Jednym z najbardziej znanych i cenionych produktów firmy SPINDER jest bezpieczna drabina samozatrzaskowa. Jest to narzędzie pozwalające hodowcy bezpiecznie, szybko i  efektywnie łapać zwierzęta.  Na tegorocznych targach FERMA firma prezentowała m.in. wspomniane wyżej drabiny samozatrzaskowe, wygrodzenia legowiskowe, materace wodne oraz poidła. Smart Agro wystawia swoje stoisko na FERMIE już po raz piąty.  Na targi w Łodzi przybywają rolnicy z całej Polski. Zawsze prowadzimy tu ciekawe, owocne rozmowy biznesowe. Ponadto, patrząc z perspektywy wystawców, uważam że na FERMIE jest bardzo dobra organizacja, dlatego chętnie wracamy na Targi FERMA w Łodzi - dodaje Bartłomiej Mieczkowski. 
 


Tagi:
źródło: