| Autor: redakcja

Deszczownie BAUER na targach FERMA w Łodzi

Marka Bauer znana jest w głównie z deszczowni, ale w swojej ofercie ma także wozy asenizacyjne.

Zróżnicowanie upraw pod względem: rodzaju upraw, ukształtowania terenu, zasobności gleby w minerały, rocznych amplitud opadów, czy też samego kształtu pól, wymuszają na producentach posiadanie w ofercie szerokiej palety rozwiązań. Podejmując decyzję o zakupie deszczownicy warto zapoznać się dokładnie z ofertą wiodących producentów i wybrać taki system, który będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.
 
 
Mówi Pan Robert Makówka, Prezes Zarządu firmy BAUER Group Polska: nasza spółka jest wyłącznym importerem produktów austriackiej firmy BAUER na teren Polski, ale także Litwy i Łotwy. Są to przede wszystkim dwie główne grupy produktowe. Pierwsza, to urządzenia do nawodnienia. Deszczownie szpulowe,  deszczownie przęsłowe oraz cały osprzęt i infrastruktura  towarzysząca w tym zakresie. Sprzedajemy gotowe urządzenia, montujemy je i serwisujemy na miejscu.
 

Firma Bauer prowadzi również sprzedaż produktów związanych z gnojowicą, są to m.in. mieszadła zanurzeniowe MSXH, pozwalające na optymalne mieszanie cieczy w rolnictwie, biogazowniach, oczyszczalniach ścieków i przemyśle oraz mieszadła wałowe elektryczne i ciągnikowe.  Ponadto w ofercie firmy są wozy asenizacyjne plastikowe i stalowe, o różnych pojemnościach od kilku tysięcy litrów do nawet 24 tysięcy litrów pojemności.
 
 
W naszej ofercie są  również separatory i pompy. Te produkty adresowane są do klientów zajmujących się hodowlą bydła, hodowlą trzody ale również z przeznaczeniem dla rynku biogazowego - Robert Makówka.
 

Firma działa na rynku polskim już od  ponad 20 lat. W obecnej strukturze organizacyjnej od 10 lat. Bauer Polska prowadzi sprzedaż i zapewnia fachowe doradztwo. Posiadają przedstawicieli na terenie całej Polski, lokalnie współpracują też z niektórymi firmami dilerskimi.
 
 
Targi Ferma są z naszego punktu widzenia takimi najistotniejszymi targami w całym kalendarzu. Dlatego, że tutaj spotykamy się z naszymi kluczowymi klientami. Tutaj przychodzą klienci bardzo zaawansowani, bardzo  profesjonalni, którzy doskonale wiedza czego chcą. I to jest doskonałe miejsce do tego, żeby z nimi się spotkać, omówić nowości w naszej ofercie i ich potrzeby inwestycyjne - Robert Makówka
 


Tagi:
źródło: