Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Dzień Edukacji Narodowej

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi po raz pierwszy połączył uroczystość nadania kolejnych...

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi po raz pierwszy połączył uroczystość nadania kolejnych stopni awansu zawodowego z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Do Centralnej Biblioteki Rolniczej zaproszono więc nauczycieli i dyrektorów szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, których wyróżniono medalami, odznakami oraz nagrodami. Złotym, Srebrnym i Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczono 7 osób, odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa” otrzymało 12 osób. Tyle samo nauczycieli uhonorowano Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Ponadto, 8 osób odebrało nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, a 15 nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
 
Podsekretarz stanu Rafał Romanowski, w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie, odebrał od nauczycieli uroczyste ślubowanie oraz wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego i dyplomowanego.
 
W sesji letniej w roku szkolnym 2015/2016 zgłosiło się do awansu 96 nauczycieli, w tym 38 na stopień nauczyciela mianowanego oraz 56 na stopień nauczyciela dyplomowanego. Od roku 2007 do sesji letniej 2016 do awansu zawodowego w MRiRW przystąpiło z pozytywnym skutkiem łącznie 796 nauczycieli.
 
Wiceminister Rafał Romanowski pogratulował nauczycielom, którzy podjęli wysiłek związany z ubieganiem się o kolejne stopnie awansu zawodowego, a także zachęcał ich do dalszego doskonalenia i podejmowania nowych wyzwań oświatowych. Gratulował także nauczycielom i dyrektorom, którym zostały przyznane odznaczenia państwowe i resortowe dalszej sumienności i kreatywności w wykonywaniu zawodowych obowiązków. Wszystkim życzył, aby praca pedagogiczna - nierzadko trudna i pełna poświęcenia - przyniosła poczucie spełnienia i dostarczyła wielu radości oraz niezapomnianych chwil.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Sytuacja hydrologiczna w Polsce. Wracają upały (9.08.2017)
 • Sytuacja hydrologiczna w Polsce. Wracają upały (9.08.2017)

  Zarządy Gospodarki Wodnej na bieżąco monitorują sytuację na rzekach i zbiornikach retencyjnych. Gospodarka prowadzona na zbiornikach administrowanych przez regionalne zarządy gospodarki wodnej...
 • Posiedzenie Międzyresortowego Zespołu do spraw ASF
 • Posiedzenie Międzyresortowego Zespołu do spraw ASF

  Aktualna sytuacja epizootyczna dot. występowania ASF w kraju oraz realizacja rekomendacji z 12 stycznia br. były głównymi tematami omawianymi podczas zorganizowanego w Ministerstwie Rolnictwa i...
 • Polska kiełbasa smakuje w Berlinie
 • Polska kiełbasa smakuje w Berlinie

  W odpowiedzi na nieprawdziwe informacje pojawiające się w Niemczech, na temat produktów mięsnych z polskiej wieprzowiny, w Ambasadzie RP w Berlinie odbyła się konferencja prasowa pod hasłem...
 • ASF − edukacja i zwalczanie
 • ASF − edukacja i zwalczanie

  O metodach zwalczania afrykańskiego pomoru świń mówił podsekretarz stanu Rafał Romanowski podczas konferencji zorganizowanej w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Gołotczyźnie.
 • play IV Kongres Rolnictwa RP
 • IV Kongres Rolnictwa RP

  Podczas IV Kongresu Rolnictwa RP w głównej mierze skupiono się na Afrykańskim Pomorze Świń (ASF), gospodarce łowieckiej, zagrażających czynnikach i problemach z jakimi boryka się branża...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl