| Autor: redakcja1

POLAGRA-PREMIERY 2022: Rolnicze AGRO PREMIERY w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY odbędą się w dniach 14-16.01.2022 w Poznaniu. Przygotowania nabierają rozpędu. Wśród firm, które potwierdziły już swój udział znajdują się niekwestionowani liderzy branży. Nie zabraknie też nowych marek, które planują swoje wejście na rynek. Szykuje się emocjonujące spotkanie.

POLAGRA-PREMIERY 2022: Rolnicze AGRO PREMIERY w Poznaniu
Dziewiąta edycja Targów będzie jednocześnie pierwszym halowym wydarzeniem targowym po prawie dwuletniej przerwie. Będzie to idealny moment, aby zaprezentować nowości produktowe, światowe premiery rynkowe oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon, który będzie odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Biznesowe rozmowy dystrybutorów i producentów umożliwiają zawarcie długofalowych kontaktów handlowych i szeroką promocję usług i produktów. POLAGRA-PREMIERY obejmuje swym zakresem technikę, uprawę i hodowlę. Jest dedykowana czterem grupom zwiedzających: rolnikom, właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorcom. Targi od lat odgrywają ważną rolę dla polskiej gospodarki, służąc rozwojowi branży rolniczej zarówno w naszym kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Bogaty program wydarzeń

POLAGRA-PREMIERY to również platforma wiedzy i wymiany doświadczeń, miejsce, w którym
profesjonaliści z branży rolniczej, będą mogli nie tylko zapoznać się z bogactwem nowych technologii, maszyn i narzędzi, ale także wymienić się poglądami i rozwiązaniami dotyczącymi aktualnych wyzwań i problemów. Nadchodząca edycja oprócz nowości rynkowych będzie prezentować interesujący program wydarzeń. Bogaty panel merytoryczny składający się z cyklu konferencji seminariów, szkoleń i wykładów, będzie idealnym miejscem do bezpośrednich rozmów biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów. Skrupulatnie dobrany do potrzeb branży program merytoryczny umożliwi zapoznanie się z nowymi trendami w poszczególnych sektorach rolniczych, regulacjami czy zmianami zachodzącymi w przepisach. Osoby poszukujące porad na temat nowych inwestycji również będą usatysfakcjonowane. Interesująco zapowiada się: seminarium uprawowe, organizowane przez Główny Patronat Medialny Wydarzenia, jak również Forum Producentów Zbóż i Kukurydzy oraz Forum Producentów Rzepaku i roślin Białkowych. Na pewno każdy zwiedzający znajdzie coś dla siebie w programie wydarzeń.


Złoty Medal nagroda ekspertów

Konkurs o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to prestiżowy plebiscyt, którego celem jest nagrodzenie produktów i usług, które wyróżniają się innowacyjnością, nowoczesnością i wytworzone są w oparciu o najwyższej klasy technologie. Termin zgłoszeń mija 30 listopada.

Program Hosted Buyers

W ramach Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY kontynuowany jest program Hosted Buyers, którego celem jest rozwój wymiaru handlowego między polskimi producentami i kontrahentami z zagranicy, poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań kluczowych zagranicznych kupców z wybranymi przez nich wystawcami. Tym samym Targi odwiedzi ściśle wyselekcjonowana grupa kupców i kadra zarządzająca z całej Europy, w szczególności dealerzy maszyn rolniczych i importerzy. Jest to ogromna korzyść dla wystawców, ponieważ zwiększa efektywność wystąpienia Informacja prasowa dot. Polagra-Premiery 2022 26.10.2021 na Targach POLAGRA-PREMIERY i skraca czasu dotarcia do zagranicznych kontrahentów. W szczególności swoje działania prowadzi na Bałkanach, w krajach Europy Wschodniej oraz Afrykańskich.

Bezpłatne bilety wstępu na POLAGRA-PREMIERY

Właściciele gospodarstw i gruntów rolnych oraz hodowcy planujący przyjazd do Poznania mają możliwość otrzymania bezpłatnego biletu. Wystarczy, że wejdą na stronę www.polgra-premiery.pl i zarejestrują się a Organizatorzy prześlą darmową wejściówkę na Targi POLAGRA-PREMIERY.

Dofinansowanie na przyjazd dla grup zorganizowanych

Organizatorzy przewidują również korzystne dofinasowanie przejazdu dla grup zorganizowanych. Grupę liczącą minimum 15 osób należy zgłosić najpóźniej do 4 stycznia 2022 roku. Dodatkowo bilety dla grup zorganizowanych są BEZPŁATNE.

Bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających oraz obsługi targów to nasz priorytet

Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby każdy z uczestników czuł się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich niezwykle komfortowo. Podczas imprez targowych zapewniają gościom opiekę medyczną i dbają o ich bezpieczeństwo osobiste. Spełniają również najwyższe standardy ochrony przeciwpożarowej. Grupa MTP w trosce o bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających działa zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.


Tagi:
źródło: