Polagra Premiery
Nazwa wydarzenia:  
Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra - Premiery w Poznaniu 2020

Termin rozpoczęcia:
17 stycznia 2020 r.

Termin zakończenia
19 stycznia 2020 r.

Adres:
Głogowska 14

Miejscowość:
Poznań

Organizator:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Strona WWW wydarzenia
www.polagra-premiery.pl

 


Polagra Premiery 2020

już wkrótce, w dniach  17-19 stycznia bieżącego roku odbędzie się kolejna prestiżowa zarówno dla wystawców jak i zwiedzających producentów z branży rolno-spożywczej międzynarodowa impreza targowa.  Od wielu lat Międzynarodowe Targi Rolne Polagra-Premiery to niezwykle ważne wydarzenie dla branży rolniczej nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie Środkowo-Wschodniej.
 
Polagra-Premiery to przede wszystkim doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i wiedzy między przedstawicielami biznesu z branży rolniczej, ogrodniczej i całego sektora produkcyjno-handlowo-usługowego. Szeroki zakres tematyczny imprezy skierowanej do profesjonalnej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących realizowanych wspólnie z przedstawicielami branży zapewnia imprezie wiodącą pozycję w naszej części Europy.
 
Targi odbywają się raz do roku, producenci maszyn rolniczych i ogrodniczych, dostawcy technologii produkcyjnych i ich odbiorcy mają niepowtarzalną okazję do uczestniczenia w licznych pokazach premierowych, mając jednocześnie możliwość przetestowania sprzętu i sprawdzenia możliwości praktycznego zastosowania prezentowanych rozwiązań, przy profesjonalnym wsparciu przedstawicieli wiodących firm dostarczających sprzęt rolniczy, maszyny i technologie produkcyjne dla całego sektora.
 
Organizatorzy, jak co roku zadbali również o promocję polskich producentów za granicą. W wyniku działań marketingowych w ramach programu Hosted Buyers zaproszono około 100 nabywców z 13 krajów Europy Południowej i Wschodniej.
 
W tym roku na Targach zobaczymy maszyny, urządzenia i narzędzia rolnicze, urządzenia do wyposażenia serwisów maszyn rolniczych, nasiona roślin rolniczych i ogrodowych, środki chemiczne stosowane w rolnictwie i ogrodnictwie. Wśród wystawców znajdą się również przedstawiciele sektora budownictwa wiejskiego i wyposażenia dla zwierząt, maszyny i urządzenia do zadawania pasz, maszyny i urządzenia do produkcji biopaliw a także urządzenia do dojenia i wstępnej obróbki mleka, urządzenia do
usuwania i wstępnej obróbki odchodów oraz sprzęt i preparaty weterynaryjne. Nie zabraknie również urządzeń i sprzętu zootechnicznego, pasz, zwierzęcego materiału hodowlanego jak i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wśród wystawców znajdą się również przedstawiciele firm dostarczających aparaturę kontrolno-pomiarową oraz urządzenia laboratoryjne.
 
Gospodarz.pl rekomenduje Polagra Premiery. Zapraszamy do udziału!

GODZINY OTWARCIA TARGÓW
 
17.01.2020r. (piątek)     9:00 - 17:00 (godziny otwarcia kas 8:30 - 16:00) 
18.01.2020r. (sobota)     9:00 - 17:00 (godziny otwarcia kas 8:30 - 16:00) 
19.01.2020r. (niedziela)  9:00 - 16:00 (godziny otwarcia kas 8:30 - 15:00) 

OTWARTE WEJŚCIA I KASY 
 
wejście wschodnie - ul. Głogowska 
wejście zachodnie - ul. Śniadeckich 
wejście północne - ul. Bukowska 

FAKTURY:
 
Fakturę za bilet zakupiony w kasie można otrzymać w punktach fakturowania w czynnych holach wejściowych w godzinach otwarcia targów na podstawie paragonu zakupu.
 
Fakturę za bilet elektroniczny prosimy wygenerować poprzez portal www.tobilet.pl bezpośrednio po wydruku

WJAZD I PARKING 
 
NA TERENIE TARGÓW - obowiązuje jednorazowa opłata 30 zł 
 
wjazd na teren targów możliwy wyłącznie bramą wjazdową od ul. Śniadeckich
liczba miejsc parkingowych dostępnych na terenie targowym jest ograniczona 
PARKING NA UL. MATEJKI - obowiązuje opłata wg cennika poniżej
 
- dostępność 24H,
strzeżony,
850 miejsc parkingowy,
w odległości 350 m od terenów wystawowych, 
cennik: 
2 PLN / godz. dla rowerów i pojazdów jednośladowych
 
4 PLN / godz. dla samochodów osobowych
 
8 PLN / godz. dla samochodów osobowych z przyczepą
 
8 PLN / godz. dla samochodów ciężarowych do 6 m i autobusów
 
12 PLN / godz. dla pojazdów wielkogabarytowych
 
TAXI 
 
Do dyspozycji naszych gości są taksówki z korporacji Taxi RMI FM oraz Radio-Taxi 519, które mają pozwolenie na wjazd na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Taksówki podjadą na Państwa zamówienie w dowolne miejsce w Poznaniu, skąd zabiorą Państwa niemal pod same pawilony targów.
 
Poznańskie Stowarzyszenie Taksówkarzy - 61 8519-519
 
Radio Taxi RMI FM – Poznań 61 8219-219