Silosy Winkler. Silosy zbożowe mają nie jedno imię

Winkler specjalizuje się w produkcji silosów zbożowych, paszowych oraz silosów do trocin o różnych średnicach i pojemnościach.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Winkler specjalizuje się w produkcji silosów zbożowych, paszowych oraz silosów do trocin o różnych średnicach i pojemnościach. Zbiorniki są nowe, wykonywane są z wysokogatunkowej stali o powłoce cynku ZN 275, spełniają również wszystkie wymagane normy EU.
 
Ponadto firma zajmuje się również sprzedażą przenośników ślimakowych (pionowych, skośnych) jak również przenośników kubełkowych służących do załadunku zbóż i innych materiałów.
 
Winkler tworzy również hale magazynowe oraz konstrukcje stalowe, mające zastosowanie w rolnictwie lub przemyśle.
 
Firma jest również producentem kontenerów socjalno-biurowych (sprzedaż i wynajem) oraz prowadzi usługi obróbki blach w zakresie wykrawania, gięcia, cięcia plazmowego albo gilotyną oraz walcowania.

Mówi Pani Monika Ciseł, Dyrektor Generalny w Przedsiębiorstwie Usługowo-Handlowym Winkler: zajmujemy się produkcją silosów zbożowych, płaskodennych i lejowych. W naszych silosach możemy przechowywać pszenicę, kukurydzę i inne materiały sypkie oraz pasze. Produkujemy silosy stacjonarne dla małych gospodarstw jak i dla większych przedsiębiorstw. Budujemy również kompletne hale magazynowe.
 
Firma Winkler udziela dwuletniej gwarancji na swoje produkty. Silosy można kupić bezpośrednio w firmie, z siedzibą w Józefinie. Zamówienia przyjmowane są również telefonicznie i mailowo.  Pracownicy firmy dojeżdżają do klientów, pomagają w dostosowaniu i wyborze optymalnych rozwiązań dla każdego gospodarza, czy przedsiębiorcy.
 
Nasza oferta jest dostępna również w internecie na stronie www.silosywinkler.pl. Kontakt poprzez stronę internetową odbywa się za pośrednictwem specjalnego formularza, w którym klient może wstępnie określić jaki produkt go interesuje - mówi Monika Ciseł.

 
Firma dysponuje własnym transportem. Zapewnia również montaż wszystkich silosów w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta.
 


Tagi:
źródło: