18 - 19 sierpnia 2018 r. Roltechnika

W weekend 18 - 19 lipca 2018 r. nowoczesne maszyny rolnicze, wyścigi kultowych traktorów, turniej „Precyzyjny Gospodarz”, traktorpulling oraz wiele innych punktów programu. To wszystko podczas Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.

18 - 19 sierpnia 2018 r. Roltechnika
Fotografie prezentujące edycję 2017Wydarzenie to, któego stolicą są Wilkowice koło Leszna, to jedna z najbardziej fascynujących imprez polowych w naszym kraju, która skutecznie promuje polską tradycję oraz zachęca do unowocześniania gospodarstw rolnych.

Wydarzenie to dla gospodarzy jest okazją podjęcia rozmów z przedstawicielami wiodących na polskim rynku marek ciągników i maszyn rolnych. Natomiast kolekcjonerzy z Polski, Niemiec, Austrii, Szwecji, Słowacji, Czech, Węgier i Holandii wymienią się poglądami i efektami swojej pracy, prezentując zabytkowe eksponaty maszyn rolniczych. 

Zgłoszenia do Turnieju Precyzyjny Gospodarz możesz dokonać przez Internet. Dzięki temu masz większą pewność, że wystartujesz w rywalizacji! 

https://www.gospodarz.pl/turniej/ - formularz

 


Przypomnijmy co ciekawego dla rolników?
  
Podczas targów będą obecne znane marki oraz wiele nowości. Wśród wystawców ROLTECHNIKI pojawi się KUNERT Poladowo, który zaprezentuje nowe modele ciągników ZETOR po faceliftingu. Agro-Efekt pokaże wybrane pozycje z oferty John Deere. Agromix z Rojęczyna zaprezentuje szeroką gamę maszyn Krone oraz ładowarek teleskopowych Manitou. Wśród wystawców pojawią się również producenci kotłów: Metalerg i Ogniwo. Ekspozycję dopełnią maszyny zagranicznych i polskich marek: jak  Poettinger, Merlo, Tym i Ursus dostępne na stoiskach regionalnych dealerów. Dodatkową atrakcją będzie obecność żużlowca Przemysława Pawlickiego, który odwiedzi Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA na zaproszenie firmy KING TONY.

Darmowy bilet dla dzieci do 5 lat 
 
Niemałe atrakcje czekać będą także na uczestników Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych, podczas którego będzie można podziwiać kilkaset odrestaurowanych traktorów i maszyn rolniczych. Organizatorzy przewidują również paradę starych ciągników i maszyn rolniczych, traktorpulling, wyścigi traktów, pokazy na polu manewrowym. W sobotę i niedzielę od godz. 9.00 do godziny 17.00 będzie można odwiedzić całą ekspozycję oraz skorzystać z pysznej gastronomii, którą przyrządzać będzie MTP Cafe. Cena biletu wynosi 5 zł. Dzieci do lat siedmiu na wejściu otrzymają bezpłatny bilet.  
 
Organizatorami ROLTECHNIKI i Festiwalu są Międzynarodowe Targi Poznańskie, Gmina Lipno, Klub Traktor i Maszyna, Gminny Ośrodek Kultury Lipno, Parafia „Ewangelicko-Augsburska”. 
 


Tagi:
źródło: