| Autor: redakcja12

Agro na Obcasach 2017. Kobiety z całego kraju zainaugurowały tegoroczny cykl spotkań

28 lutego 2017 r., miejscem rozpoczęcia się tegorocznego cyklu spotkań dla pań "Agro na Obcasach" był Teatr Wielki w Łodzi. Organizatorem przedsięwzięcia był Bank BGŻ BNP Paribas.

Agro na Obcasach 2017. Kobiety z całego kraju zainaugurowały tegoroczny cykl spotkańAgro na Obcasach


Agro na Obcasach to cykliczne spotkania, których program jest bogaty we wspólne dyskusje na temat roli kobiet we współczesnym rolnictwie. Wydarzenie to stanowi okazję do spotkania się kobiet prowadzących gospodarstwa czy też zajmujących się biznesem w sektorze rolnym.

Rozpoczęcie tegorocznego cyklu spotkań pn. "Agro na Obcasach" zgromadziło w Łodzi setki kobiet. Organizacja tego przedsięwzięcia to dla nich szansa a zarazem i okazja, aby wzajemnie wymieniać się doświadczeniami, zawierać nowe znajomości, a także zaznaczyć swoją pozycję we współczesnym rolnictwie. Cykliczne spotkania są dla nich możliwością, aby pogłębiać wiedzę w tym zakresie tematycznym. Coraz częściej w sektorze polskiej gospodarki rolnej, odznacza się obecność oraz decyzyjność kobiet, których rola w rozwoju rolnictwa nadal rośnie. Ostatnie dane przedstawiają, że niemal co trzecie gospodarstwo rolne prowadzone jest właśnie przez kobietę. "Agro na Obcasach" to też pewnego rodzaju nagroda dla pań, które działają w sektorze rolnym, aby umilić im zwykłą codzienność, móc porozmawiać oraz docenić ich trud oraz pracę.

Agro na Obcasach to wydarzenie, które cieszy się dużą popularnością i nadal zaskakuje. Zadowolenie, satysfakcja, a także radość zgromadzonych pań z całego kraju, motywują Bank BGŻ BNP Paribas, który jest krajowym liderem w segmencie Agro, do organizowania kolejnych spotkań dla kobiet współczesnego rolnictwa. Kolejna okazja do wspólnych kobiecych dyskusji będzie mieć miejsce w Olsztynie już 9 marca.


Tagi:
źródło: