AGRO-PARK 2017

W dniach 4-5 marca 2017 roku w Lublinie odbędzie się jubileuszowa X odsłona Targów Rolniczych AGRO-PARK. Wystawa od lat z sukcesem integruje środowisko rolnicze, przyciągając tysiące zwiedzających. Dwudniowe wydarzenie pomaga firmom z branży rolniczej podtrzymać kontakty sprzedażowe z dotychczasowymi klientami. Umożliwia też prezentację nowości w różnych sektorach rolniczych.

AGRO-PARK 2017

AGRO-PARK 2017

Przygotowania do prac polowych rozpoczynają się już wczesną wiosną. Właśnie w marcu rolnicy oraz sadownicy zabierają się za wiele niezbędnych zabiegów, by przywrócić ziemię do życia po zimie. Początek roku stanowi też doskonały czas, by zapoznać się z nowymi trendami i maszynami, które w przyszłości być może pomogą nam podczas prac polowych.

Rolnicy planujący nawożenie, siew kukurydzy i wiosenne opryski powinni odwiedzić Targi Rolnicze AGRO-PARK. Podczas tegorocznej edycji na odwiedzających czekać będą agregaty uprawowe, siewniki, opryskiwacze, pługi, brony  oraz cały niezbędny sprzęt do prac polowych. Wystawcy pochwalą się nowymi oraz dobrze znanymi modelami. Swoją ofertę zaprezentują również firmy mające w portfolio artykuły do wyposażenia warsztatów, asortyment do budowy, modernizacji i wyposażenia budynków inwentarskich. Na szczególną uwagę zwiedzających zasługiwać będzie blisko 100 modeli ciągników światowych marek. Na Targach pojawią się również najnowsze kombajny zbożowe oraz sprzęt niezbędny do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów. W pawilonach wystawowych będzie można znaleźć także kilkanaście hodowli roślin, nawozy, środki chemiczne, silosy lejowe i płaskodenne. Targi AGRO-PARK to doskonała okazja do ostatecznego wyboru asortymentu niezbędnego w prowadzeniu gospodarstwa i jego zakupu w promocyjnych cenach. Tym bardziej, że wystawcy przygotowali liczne promocje dla gości targowych. Przykładowo firma BIN oferuje specjalny rabat na zakup silosów płaskodennych.

 
Targi AGRO-PARK stanowią również możliwość konfrontacji posiadanej już wiedzy podczas prelekcji prowadzonych przez specjalistów z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Dr Elżbieta Mielniczuk opowie o chorobach zbóż powodowanych przez grzyby toksykotwórcze, z kolei dr hab. Witold Chabuz poruszy zagadnienie współczesnych wyzwań w hodowli bydła i produkcji mleka w Polsce. Do debaty na temat wykorzystania świń ras krajowych w produkcji wieprzowiny wysokiej jakości zaprosi dr hab. Marek Babicz.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: