| Autor: redakcja6

AGRO-PARK Lublin. Pierwszy raz w marcu

AGRO-PARK to jedno z ważniejszych wydarzeń branży rolnej w Południowo-Wschodniej części Polski. VIII edycja Targów Rolniczych w odróżnieniu do poprzednich imprez odbędzie się na początku sezonu targowego: w dniach 7-8 marca 2015 roku na ternie Targów Lublin.

AGRO-PARK Lublin. Pierwszy raz w marcu
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"
AGRO-PARK Lublin

W bieżącym sezonie Lublin stanie się miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań technologicznych, okazją do spotkań, poszerzenia horyzontów, nawiązania nowych kontaktów sprzedażowych oraz zaciągnięcia fachowych porad na konferencjach oraz warsztatach.

Gospodarze, którzy odwiedzą wystawę będą mogli zapoznać się z ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów. Swoją ofertę zaprezentują także przedstawiciele wyposażenia inwentarskiego, opryskiwaczy, pras i sieczkarni, a także firmy paszowe, ze sprzętem do warsztatów i częściami do maszyn. Na terenie ekspozycji nie zabraknie asortymentu dedykowanego gospodarstwom zajmującym się chowem zwierząt. 

Prezes Kobierski o Targach AGRO-PARK w Lublinie

Jak podkreśla  prezes MTP, Tomasz Kobierski - przewidziane są same nowości. Dwa pawilony Targów w Lublinie wypełniopne w pełni. Spora ekspozycja na terenie otwartym. Same premiery rynkowe na ten rok. Nowością będzie także prezentacja używanych maszyn rolniczych.
 
Organizatorzy i patronat targów AGRO-PARK
 

A wszystko to sprawą zaangażowania Międzynarodowych Targów Poznańskich, Targów Lublin oraz Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Warto podkreślić, że PIGMiUR jako doświadczona instytucja w projektowaniu i realizacji największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie, dołączył w bieżącym roku do grona współorganizatorów wystawy. 

Patronat honorowy nad VIII edycją Targów Rolniczych AGRO-PARK objął Pan Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

AGRO-PARK zmienia termin wystawy

Zamysłem organizatorów było, aby AGRO-PARK Lublin stał się miejscem, który poprowadzi gospodarzy w nowy sezon, ukazując najświeższe trendy oraz nowinki technologiczne. Stąd pomysł na przeniesienie imprezy z końca roku na wczesną wiosnę. Nowy termin targów to też odpowiedź na sugestie rolników, producentów, importerów maszyn i urządzeń rolniczych.
 
Targi z potencjałem
 
AGRO-PARK to wydarzenie o ogromnym potencjalne. O jego randze świadczy rosnąca z roku na rok frekwencja oraz powierzchnia wystawy. Idąc śladem poprzednich edycji również w bieżącym roku przewidziana jest kontynuacja tendencji wzrostowej. Jak podkreśla Wiceprezes Zarządu MTP - spodziewamy się 25 tysięcy gości. Będzie to zatem aż o 7 tysięcy więcej zwiedzających w porównaniu do roku poprzedniego. Jak widać AGRO-PARK ustabilizował swoją pozycję na rynku wydarzeń dedykowanych sektorowi rolniczemu. Dotychczasowy sukces wydarzenia to wynik przemyślanej strategii projektu, profesjonalizmu organizatorów oraz skutecznej promocji.

Zobacz jak wyglądały Targi AGRO-PARK Lublin w 2014 roku

Czytaj dalej na nastepnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!