| Autor: redakcja1

Agro-Park w Lublinie już za kilka dni

W dniach 29.02-01.03 2020 roku w Lublinie odbędzie się AGRO-PARK, podczas którego gospodarze będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą maszyn rolniczych i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także zgłębić swoją wiedzę odnośnie dofinansowań.

Agro-Park w Lublinie już za kilka dni
Targi Rolnicze AGRO-PARK są wydarzeniem przygotowane z myślą o gospodarzach, rolnikach, właścicielach i osobach zarządzających gospodarstwami rolnymi oraz firmach usługowych. Solidna pozycja rynkowa Targów AGRO-PARK jest tworzona przez obecność topowych marek nie tylko z Polski, ale i zza granicy. W trakcie najbliższej edycji swoje produkty przedstawi choćby John Deere, New Holland, Valtra, Kubota, Deutz Fahr, Case IH czy Steyr.

W czasie targów będzie można skorzystać ze specjalnych bezpłatnych szkoleń ze Strefy IRZPlus organizowanych razem z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział w Lublinie.

Ponadto w programie przewiduje się rownież specjalistyczne szkolenie prowadzone przez ekspertów z zakresu podatku VAT w rolnictwie, organizowane przez Lubelską Izbę Rolniczą.

Wydarzenie Agro-Park targi rolnicze w Lublinie zostało objęte kolejny rok z rzędu Głównym Patronatem Internetowym.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!