| Autor: redakcja6

AGRO SHOW 2013 - zapowiedź

W dniach od 20 do 23 września 2013 roku już po raz piętnasty odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2013. Tegoroczna edycja zostanie przeprowadzona pod hasłem: „Dla Rolnika. Dla Natury”.

AGRO SHOW 2013 - zapowiedź
Organizatorem XV Międzynarodowej Wystawy AGRO SHOW 2013, która już tradycyjnie zostanie przeprowadzona w odległości zaledwie 25 km od Poznania w Bednarach, w gminie Pobiedziska, jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Z kolei patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął minister rolnictwa i rozwoju wsi – Stanisław Kalemba.
 
Organizowana od 1999 roku impreza jest jedną z największych plenerowych wystaw tego typu w Europie, która z roku na rok przyciąga coraz więcej osób, chcących spotkać się ze środowiskiem rolniczym z całej Polski. Obecnie wydarzenie to ma charakter kompleksowy, gdyż na wystawę, oprócz firm posiadających w swoim asortymencie maszyny i urządzenia rolnicze przybywają producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz innych branż bezpośrednio związanych z rolnictwem. Według organizatorów w tegorocznej Wystawie ma wziąć udział 800 wystawców z 20 krajów.

Tak szeroki wachlarz propozycji stanowi zatem doskonałą okazję do wygodnego i szybkiego porównania ofert rynkowych. Z kolei wystawcy AGRO SHOW mają możliwość do spotkań zarówno z aktualnymi klientami, jak i potencjalnymi nabywcami z najróżniejszych segmentów branży rolnej – uprawy, hodowli, sadownictwa oraz ogrodnictwa.
 
Warto podkreślić, iż każdy przybyłych będzie mógł wziąć udział również w towarzyszących wystawie imprezach. Jak co roku odbędą się bowiem pokazy polowe, podczas których na ringu zaprezentowane zostaną nowości, ładowacze i ładowarki czołowe, opryskiwacze oraz inne sprzęty dla rolnictwa precyzyjnego. Chętni będą mogli wziąć udział także w przygotowanych przez specjalistów z branży seminariach bądź wybrać się na spotkanie z ministrem rolnictwa i rozwoju wsi Stanisławem Kalembą.

Po raz kolejny podczas AGRO SHOW odbędzie się podsumowanie XI edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. W tym roku w kategorii gospodarstw indywidualnych wzięło udział 980 gospodarstw i 45 w kategorii zakładów rolnych. Najlepsi zostaną uhonorowani 20 września w Hali Seminaryjnej na ternie Wystawy AGRO SHOW.

Tego samego dnia Wystawy (w piątek) o godz. 14.00 odbędzie się także podsumowanie oraz finałowe zmagnia (od godziny 10:00) w konkursach „Serwis na Medal”,Mechanik na Medal" oraz „Młody Mechanik na Medal”. W przypadku dwóch ostatnich konkursów zainteresowani będą mogli oglądać zmagania uczestników „na żywo” od godziny 10:00.
 
Na XV edycji Wystawy Agro Show nie może oczywiście zabraknąć ekipy redakcyjnej Twojego Portalu Gospodarz.pl. Serdecznie zapraszamy do sektora C, przy drodze zwiedzania 1, na stoisko 76.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Plan i program XV Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach znajdziesz na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!