| Autor: mikolaj

AGRO SHOW 2015

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW to miejsce prezentacji najnowszych maszyn i urządzeń rolniczych, a także kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

AGRO SHOW 2015

AGRO SHOW 2015

Tegoroczna Wystawa AGRO SHOW rozpoczęła się w piątek 18 września, a zakończy w poniedziałek 21 września 2015 r. Podczas 4 dni Wystawy rolnicy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Portal Gospodarz.pl znajdziesz na stoisku C285.

Wystawa czynna jest w godzinach:

Piątek-Niedziela od 9:00 do 17:00
Poniedziałek od 9:00 do 13:00

Nowości, udogodnienia i atrakcje

AGRO SHOW to wydarzenie, które dynamicznie zmienia się wraz ze swoim rozwojem. Rok temu po raz pierwszy wystartowała aplikacja mobilna z najistotniejszymi informacjami o Wystawie. Dzięki niej można je mieć na własnym telefonie lub tablecie.

Zobacz jak wyglądała Wystawa AGRO-SHOW w 2014 r.

Podczas Wystawy na jej ternie zapewniony będzie dostęp do bezprzewodowego internetu.

Wśród udogodnień dla zwiedzających i wystawców są także między innymi:
- bezpłatny wstęp, parking i katalog Wystawy,
- mobilny bankomat na terenie Wystawy,
- punkty informacyjne zlokalizowane na pasie głównym,
- regularne linie meleksowe dla zwiedzających kursujące na stałych trasach na Wystawie,
- bezpłatny autobus z dworca i na dworzec PKP w Pobiedziskach,
- centralny punkt spotkań, przy skrzyżowaniu głównym pod flagami.

 

Pokazy maszyn

Do tegorocznych pokazów, w porównaniu z poprzednimi edycjami wystawy, organizator wprowadzili kilka istotnych zmian. Pierwsza zmiana dotyczy zwiększenia liczby aren pokazowych. Pokazy nadal będą się odbywać na specjalnie przygotowanych indywidualnych poletkach pokazowych oraz w tzw. ringu. Nowym miejscem pokazów będzie pas startowy. Drugą zmianą jest tematyka pokazów, czyli rodzaj prezentowanych maszyn.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!