| Autor: redakcja1

AGRO SHOW 2016

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. W 2016 roku te największe w Polsce targi odbędą się w dniach 23-26 września, tradycyjnie w Bednarach koło Pobiedzisk, niedaleko Poznania, w Wielkopolsce.

AGRO SHOW 2016
Zobacz galerie zdjęć z AGRO SHOW 2015AGRO SHOW 2016
AGRO SHOW to miejsce prezentacji najnowszych maszyn i urządzeń rolniczych, jak i kompleksowa wystawa, w trakcie której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

W trakcie tegorocznej edycji targów na ringu prezentowane będą opryskiwacze, ładowarki teleskopowe i ładowacze czołowe oraz agregaty uprawowo-siewne. Następnie agregaty uprawowo - siewne przejadą na indywidualne pola o wymiarach 20 x 100 m, gdzie odbędzie się ich dalsza prezentacja. Wtedy też będzie możliwość dopytania o szczegóły techniczne i obejrzenia maszyny z bliska.

Pokaz opryskiwaczy polowych tradycyjnie polegać będzie na przejeździe maszyny przez specjalny tor przeszkód, który pozwoli wizualnie ocenić poprzeczną stabilizację i amortyzację belki polowej. Ta prezentacja często też jest połączona prezentacją nowych rozwiązań w opryskiwaczach.

Pokaz ładowarek teleskopowych i ładowaczy czołowych to prawdziwy show ich możliwości eksploatacyjnych, w którym liczą się również wyjątkowe umiejętności operatorów. Ładowarki teleskopowe, stanowią podstawowe wyposażenie większych gospodarstw rolnych, z kolei w mniejszych gospodarstwach do wszelkich prac przeładunkowych w budynkach gospodarczych i magazynowych niezbędny jest ciągnik z ładowaczem czołowym.
AGRO SHOW Gra
 
Dla młodzieży tradycyjnie już przygotowano AGRO SHOW Grę, czyli grę terenową, podczas której w nietypowy i niekonwencjonalny sposób będzie można zwiedzić Wystawę. Uczestnicy będą mieli za zadanie wykonać polecenia wpisane w scenariusz zabawy. Dla najszybszych uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody.
 
Strefa Juniora AGRO SHOW

To atrakcja dla najmłodszych uczestników Wystawy. W sektorze A zorganizowana będzie strefa zabaw dla dzieci. Wśród atrakcji zaplanowano: malowanie buziek, malowanki i rysowanki, dużo piachu i różne zabawki - foremki, wiaderka, itp. Zabawami pokierują profesjonalni i doświadczeni animatorzy w bajkowych strojach. W strefie znajda się również ławeczki, którzy podczas zabaw swoich pociech będą mogli z nich skorzystać i chwilę odpocząć.

Zajrzyj na agroshow.gospodarz.pl i przejrzyj materiały z AGRO SHOW z ostatnich lat

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!