Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
AGRO SHOW 2016

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


AGRO SHOW 2016

Zobacz galerie zdjęć z AGRO SHOW 2015

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą...

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. W 2016 roku te największe w Polsce targi odbędą się w dniach 23-26 września, tradycyjnie w Bednarach koło Pobiedzisk, niedaleko Poznania, w Wielkopolsce.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


AGRO SHOW 2016
AGRO SHOW to miejsce prezentacji najnowszych maszyn i urządzeń rolniczych, jak i kompleksowa wystawa, w trakcie której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

W trakcie tegorocznej edycji targów na ringu prezentowane będą opryskiwacze, ładowarki teleskopowe i ładowacze czołowe oraz agregaty uprawowo-siewne. Następnie agregaty uprawowo - siewne przejadą na indywidualne pola o wymiarach 20 x 100 m, gdzie odbędzie się ich dalsza prezentacja. Wtedy też będzie możliwość dopytania o szczegóły techniczne i obejrzenia maszyny z bliska.

Pokaz opryskiwaczy polowych tradycyjnie polegać będzie na przejeździe maszyny przez specjalny tor przeszkód, który pozwoli wizualnie ocenić poprzeczną stabilizację i amortyzację belki polowej. Ta prezentacja często też jest połączona prezentacją nowych rozwiązań w opryskiwaczach.

Pokaz ładowarek teleskopowych i ładowaczy czołowych to prawdziwy show ich możliwości eksploatacyjnych, w którym liczą się również wyjątkowe umiejętności operatorów. Ładowarki teleskopowe, stanowią podstawowe wyposażenie większych gospodarstw rolnych, z kolei w mniejszych gospodarstwach do wszelkich prac przeładunkowych w budynkach gospodarczych i magazynowych niezbędny jest ciągnik z ładowaczem czołowym.
AGRO SHOW Gra
 
Dla młodzieży tradycyjnie już przygotowano AGRO SHOW Grę, czyli grę terenową, podczas której w nietypowy i niekonwencjonalny sposób będzie można zwiedzić Wystawę. Uczestnicy będą mieli za zadanie wykonać polecenia wpisane w scenariusz zabawy. Dla najszybszych uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody.
 
Strefa Juniora AGRO SHOW

To atrakcja dla najmłodszych uczestników Wystawy. W sektorze A zorganizowana będzie strefa zabaw dla dzieci. Wśród atrakcji zaplanowano: malowanie buziek, malowanki i rysowanki, dużo piachu i różne zabawki - foremki, wiaderka, itp. Zabawami pokierują profesjonalni i doświadczeni animatorzy w bajkowych strojach. W strefie znajda się również ławeczki, którzy podczas zabaw swoich pociech będą mogli z nich skorzystać i chwilę odpocząć.

Zajrzyj na agroshow.gospodarz.pl i przejrzyj materiały z AGRO SHOW z ostatnich lat

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2 3

Google+


źródło:
AGRO SHOW 2015 - niedziela


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"
Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +6 pkt. razem głosów: 6

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl