| Autor: redakcja1

AGRO SHOW 2017 w Bednarach

Zakończyła się dziewiętnasta edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW. Organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych impreza odbyła się w dniach 22-25 września 2017 roku w Bednarach koło Poznania (gmina Pobiedziska). Możemy śmiało stwierdzić, że wydarzenie zakończyło się pełnym sukcesem. Na wystawie pojawiło się niemal 800 wystawców, których stoiska zajmujące łącznie powierzchnię 136 tys. m2 odwiedziło prawie 112 tysięcy osób. Frekwencja dopisała mimo niesprzyjającej pogody. Bez wątpienia AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie i prawdziwe święto branży!

AGRO SHOW 2017 w BednarachNajnowocześniejsze rolnicze technologie w Bednarach
 
To największa tego typu plenerowa wystawa w Europie. Prezentacje najnowszych i najnowocześniejszych maszyn oraz urządzeń rolniczych potrwały cztery dni. Podczas imprezy zaprezentowało się również wiele firm i instytucji związanych z rolnictwem, w tym producenci nawozów, nasion i środków ochrony roślin.
 
Wystawa organizowana jest przez PIGMiUR od 1999 roku. AGRO SHOW to jedyne takie miejsce w Polsce, w którym rolnicy mogą nie tylko zapoznać się z najnowszymi maszynami i urządzeniami rolniczymi, ale również zobaczyć je podczas pracy. Tradycyjnie już podczas wystawy odbył się pokaz maszyn w ringu gdzie przedstawiano ładowarki, ładowacze czołowe i opryskiwacze. Prócz tego na pasie głównym miały miejsce prezentacje maszyn, które opatrzone zostały profesjonalnym komentarzem.
 
To właśnie te wydarzenia, co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony rolników. Wystawa była doskonałą okazją do zapoznania się ze szczegółami konstrukcyjnymi maszyn, ale także szansą na bezpośrednie spotkania i rozmowy z przedstawicielami producentów maszyn i urządzeń rolniczych.

Nie tylko maszyny i urządzenia
 
Nie tylko krajowe i światowe marki, związane z maszynami i urządzeniami rolniczymi, pojawiły się w Bednarach. Nie zabrakło również producentów nawozów, nasion i środków ochrony roślin, a także firm z sektora finansowego oraz wielu różnych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu, odwiedzający mogli zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Wystawa była także okazją do poruszenia ważnych tematów związanych z rolnictwem. W tym roku specjaliści przeprowadzili AGRO DEBATĘ pt. "Modernizacja gospodarstw rolnych przy wsparciu PROW. Stan i perspektywy dla rynku maszyn i urządzeń rolniczych".

Czytaj dalej na następnej stronie...
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!