| Autor: redakcja1

AGRO SHOW 2019 w Bednarach

Zakończyła się dwudziesta pierwsza edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW. Organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych impreza odbyła się w dniach 19-22 września 2019 roku w Bednarach koło Poznania (gmina Pobiedziska).

AGRO SHOW 2019 w Bednarach
Bez wątpienia AGRO SHOW to jedna z największych plenerowych wystaw rolniczych w Europie i prawdziwe święto branży!
 
To największa tego typu plenerowa wystawa w Europie. Prezentacje najnowszych i najnowocześniejszych maszyn oraz urządzeń rolniczych trwały cztery dni. Podczas imprezy zaprezentowało się również wiele firm i instytucji związanych z rolnictwem, w tym producenci nawozów, nasion i środków ochrony roślin.
 
Wystawa organizowana jest przez PIGMiUR od 1999 roku. AGRO SHOW to jedyne takie miejsce w Polsce, w którym rolnicy mogą nie tylko zapoznać się z najnowszymi maszynami i urządzeniami rolniczymi, ale także zobaczyć je podczas pracy. Prócz tego na pasie głównym miały miejsce prezentacje maszyn, które opatrzone zostały profesjonalnym komentarzem.
 
To właśnie te wydarzenia, co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony rolników. Wystawa była doskonałą okazją do zapoznania się ze szczegółami konstrukcyjnymi maszyn, ale także szansą na bezpośrednie spotkania i rozmowy z przedstawicielami producentów maszyn i urządzeń rolniczych.
 
Nie tylko krajowe i światowe marki, związane z maszynami i urządzeniami rolniczymi, pojawiły się w Bednarach. Nie zabrakło również producentów nawozów, nasion i środków ochrony roślin, a także firm z sektora finansowego oraz wielu różnych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu, odwiedzający mogli zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.
 
W trakcie imprezy dokonano także podsumowania XVII edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2019. Konkurs zorganizowany został przez KRUS, a główną nagrodą był ciągnik rolniczy.

Podczas wystawy odbyły się finały konkursów organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych: „Mechanik na Medal” i „Młody Mechanik na Medal”, a także ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie „Serwis na Medal”.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!