AGROTECH 2020 w Kielcach odbędzie się. Dementujemy plotki.

Dementujemy plotki. Agrotech Kielce odbędzie się w terminie. Organizator wydał oficjalne oświadczenie.

AGROTECH 2020 w Kielcach odbędzie się. Dementujemy plotki.
W oficjalnym piśmie jakie zostało przekazane Redakcji Gospodarz.pl padła deklaracja, że Targi Kielce pracują zgodnie z kalendarzem targów i żadna z imprez nie została odwołana, jak również nie uległy zmianie terminy planowanych wydarzeń. 
 
Zarząd Targów Kielce zapewnia, że stale monitoruje sytuację na świecie, stosując się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Głównego Inspektora Sanitarnego, a działania pozostają w zgodzie z decyzjami administracyjnymi, które są Zarządu Targów Kielce nadrzędne.

Dalej w oświadczeniu czytamy:

O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco. 
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi uczestnictwa w targach informujemy, że każdą sytuację analizujemy w oparciu o obowiązujący w Targach Kielce Regulamin oraz inne akty prawne.

 
Podobnie jak organizatorzy wielu wydarzeń w kraju, właściciele firm i ich zarządy w związku z informacjami dotyczącymi rozprzestrzenienia się koronawirusa SARS-Cov2, wywołującego chorobę o nazwie COVID-19 jesteśmy zaniepokojeni możliwymi konsekwencjami. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów, Partnerów, Gości i Pracowników dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu najwyższy możliwy poziom higieny, bezpieczeństwa i opieki medycznej podczas pobytu w naszym ośrodku.
 
Podczas organizowanych w Targach Kielce wydarzeń stosowane są najwyższe środki bezpieczeństwa sanitarnego: zwielokrotnione dezynfekowanie powierzchni balustrad, klamek i luster, zakup maseczek ochronnych oraz zamieszczenie pojemników z płynem dezynfekcyjnym. Do dyspozycji gości jest punkt medyczny z lekarzem dyżurującym.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki zasobami Leśnymi Las - Expo odbędą się od 13 do 15 marca 2020 roku. Udział w wydarzeniu potwierdziło 700 wystawców. Wystawa zajmie 65 000 metrów kwadratowych w 11 pawilonach wystawienniczych, w tym w 4 mobilnych halach. Montaż ostatniej z nich rozpoczął się 2 marca.

Zapraszamy na Targi
Zarząd Targów Kielce 


Tagi:
źródło: