| Autor: redakcja6

ARENA AGRO Ostróda 2015

Już wkrótce ARENA AGRO Ostróda 2015. Pierwsza w tym roku wystawa maszyn rolniczych. Odbędzie się w Ostródzie w dniach 14-15 lutego 2015 r. Gospodarzem i organizatorem wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

ARENA AGRO Ostróda 2015

ARENA AGRO Ostróda 2015

ARENA AGRO Ostróda to największa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce północno-wschodniej.  Przy przygotowywaniu Areny Agro Ostróda 2015, Izba  korzysta ze swoich wieloletnich doświadczeń w realizacji tego typu wydarzeń, m. in. Agro Show, organizowanej co roku jesienią w Bednarach k/Poznania.
 
- Chcemy pomóc rolnikom dobrze się przygotować do sezonu, celowo wybraliśmy więc zimowy weekend 14-15 lutego, by nie kolidował z ich codziennymi obowiązkami. Będzie to pierwsza tak kompleksowa wystawa rolnicza w województwie warmińsko-mazurskim. Z pewnością warto będzie się tam pojawić - mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
 
Przez swoich dealerów i dystrybutorów na wystawie prezentowane będą wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.

Termin wystawy – połowa lutego -  nie został wybrany przypadkowo.  To okres kiedy rolnicy mają trochę więcej czasu, a jednocześnie jest to początek roku i najlepszy moment, by zapoznać się z ofertą deweloperów maszyn i urządzeń rolniczych,  by dobrze przygotować się do sezonu. ARENA AGRO Ostróda 2015 będzie najlepszym miejscem by to zrobić. Podczas wystawy obecnych będzie w sumie blisko 100 wystawców, reprezentujących blisko 150 krajowych i zagranicznych marek maszyn i urządzeń rolniczych.
 
Podczas trwania wystawy dostępne będą punkty doradcze i informacyjne instytucji i agend rządowych: Agencji Rynku Rolnego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Pracownicy ARiMR wygłoszą seminarium kierowane do rolników nt. zasad przyznawania płatności bezpośrednich w 2015 roku.

Organizatorzy liczą na to, że Arena Agro Ostróda stanie się najważniejszym wydarzeniem branżowym dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski. Patronat nad imprezą objął pan Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Na ARENA AGRO Ostróda wybierają się również Redaktorzy Twojego Portalu Rolniczego Gospodarz.pl. Już teraz zapraszmy do obejrzenia naszej relacji z pierwszej w tym roku wystawy maszyn rolniczych w Ostródzie oraz do wizyty na naszym stoisku - nr 82. Serdecznie zapraszamy!


Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć program wystawy i godziny otwarcia...Tagi:
źródło: