| Autor: deprezes

ARENA AGRO Ostróda 2015

W północno-wschodniej części Polski będzie nowa wystawa maszyn rolniczych ARENA AGRO Ostróda 2015. Kalendarz wystaw rolniczych w 2015 roku wzbogaci się o kolejną profesjonalną imprezę branżową, która odbędzie się w Ostródzie w dniach od 14 do 15 lutego. Miejscem organizacji wydarzenia będzie nowoczesny obiekt: Arena Ostróda - Centrum Targowo-Konferencyjne Warmii i Mazur. Gospodarzem i organizatorem ARENY AGRO jest Polska Izba Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

ARENA AGRO Ostróda 2015
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"Arena Agro Ostróda 2015

Przy przygotowywaniu pierwszej edycji ARENY AGRO, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych korzysta ze swojej wieloletniej praktyki w realizacji tego typu wydarzeń. Jest bowiem doświadczonym organizatorem Miedzynarodowych Wystaw Rolniczych AGRO SHOW, czyli największych w Europie plenerowych imprez o tematyce rolniczej, które co roku gromadzą rekordowe liczby wystawców i zwiedzających z kraju i zagranicy. W zamierzeniu Izby, odbywająca się w Ostródzie ARENA AGRO stanie sie najważniejszym wydarzeniem branżowymm dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski.

- Pomysł na zorganizowanie ARENY AGRO zrodził się we wrześniu tego roku podczas spotkań zarządu Izby z naszymi firmami członkowskimi. Z zebranych przez nas informacji wynika, ze rolnicy oraz dystrybutorzy maszyn rolniczych z północno-wschodniego rejonu Polski już od dłuższego czasu narzekają na brak profesjonalnej imprezy rolniczej w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. W związku z tym postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu i ich oczekiwaniom i zorganizować dla nich wystawę branżową jeszcze przed sezonem. Chcemy pomóc rolnikom dobrze się przygotować do sezonu, celowo wybraliśmy więc zimowy weekend 14-15 lutego, by nie kolidowal z ich codziennymi obowiązkami. Będzie to pierwsza tak kompleksowa wystawa rolnicza w województwie warmińsko-mazurskim. Z pewnością warto bedzie się tam pojawic - mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Podczas pierwszej edycji ARENA AGRO, w przede dniu kolejnego sezonu, zostanie zaprezentowana najnowsza oferta czołowych marek z branży maszyn i urzadzeń rolniczych. Swoją obecność na wystawie zapowiedzili już główni dealerzy maszyn, którzy swoje siedziby maja w północnej Polsce. Dla nich będzie to również jedyna okazja do bezpośredniego spotkania się z rolnikami z północno-wschodniej Polski i przeprowadzania z nimi rozmów biznesowych.

- Podczas ARENY AGRO, która
będzie imprezą halową, powtórzonych zostanie wlele rozwiązań organizacyjno-technicznych sprawdzonych już podczas organizacji AGRO SHOW. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że impreza przygotowana będzie na najwyższym poziomie - wyjasnia Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: