| Autor: redakcja1

DREMA 2015 dobiega końca

W dniach 6-9 października 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się 31. Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA.

DREMA 2015 dobiega końca

DREMA 2015

W trakcie trwania targów każdy z przybyłych ma okazję do zapoznania się z ofertą blisko 660 firm pochodzących z 21 krajów Europy, a także spotkania niemal 20 tysięcy profesjonalistów z 30 państw ściśle związanych z branżą meblową i drzewną. W ten oto sposób w jednym miejscu zebrano najnowsze produkty i technologie czy usługi przeznaczone dla przetwórstwa i wyrobów drewnianych, chemii do drewna i przemysłu meblarskiego oraz producentów biomasy.
 
Wydarzenie to zostało uzupełnione o Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab. W związku z tym każdy zwiedzający ma wszystko co z tą branżą jest związane w zasięgu ręki.
 
W trakcie targów odbywają się rozliczne szkolenia, wykłady czy seminaria dotyczące parkietów, prawidłowego oznaczenia tarcicy, unijnych dotacji i nie tylko, promowania firmy za pomocą internetu, produkcji mebli z prezentacją, pokazy wózków widłowych, a także można zapoznać się z interaktywną wystawą Lasów Państwowych. Dzięki czemu można w doskonały sposób poznać zasadę funkcjonowania gospodarki leśnej, chronionych gatunków drzew czy możliwości udostępniania lasów społeczeństwu.
 
Naturalnie nie zabrakło również spotkań poświęconych bezpieczeństwu podczas pozyskiwania i obróbki drewna, jak i również analizy wypadków śmiertelnych przy pracy czy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przy tego typu wypadkach.

Imprezę
uatrakcyjniły Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ. Jest to wbrew pozorom bardzo trudna konkurencja wymagająca doskonałego skupienia i precyzji, a przy tym niezwykle interesująca.
 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!