Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Już za chwilę AGROTECH

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Na najważniejsze wydarzenie branży w Polsce zapraszamy od 7 do 9 marca 2014 roku.

Na najważniejsze wydarzenie branży w Polsce zapraszamy od 7 do 9 marca 2014 roku.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Wystawa jak co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Już wiadomo, że na stoiskach zobaczyć będzie można setki najnowszych maszyn, a wśród nich także te wielkogabarytowe oraz zwycięzców międzynarodowego konkursu Tractor of the Year 2014! Targi Kielce zakończyły modernizację i rozbudowę obiektów. A zatem w Kielcach nowości na każdym kroku.
 
Nowe Centrum Kongresowe na 1000 osób, parking wielopoziomowy na pół tysiąca aut, zachodni terminal wejściowy i drogi dojazdowe z bezkolizyjnym zjazdem ze stron Krakowa, Warszawy i Łodzi. To wszystko zdecydowanie przyczyni się do podniesienia poziomu najważniejszej i najchętniej odwiedzanej imprezy rolniczej w Polsce.
 
AGROTECH, bo o nim mowa, odbędzie się wiosną 2014. Kilkuset wystawcówz całego świata zaprezentuje najnowocześniejszy sprzęt niezbędny w gospodarstwach rolnych. Z ich ofertą zapozna się ponad 55 tysięcy zwiedzających, którzy będą także mogli skorzystać z fachowych porad konsultantów najważniejszych branżowych instytucji. To zdecydowanie największe targi rolnicze w halach w Polsce.

 
Aby wyjść naprzeciw komfortowi wystawców na terenie Targów Kielce staną nowe specjalne hale wystawiennicze. Jedna z nich będzie od strony zachodniej, a zatem tam, gdzie uruchomiono nowe wejście i drogi dojazdowe. W tym miejscu ponad 80% gości rozpocznie zwiedzanie AGROTECHU.
 
Wystawie AGROTECH towarzyszyć będzie wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Wśród nich między innymi wręczenie Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, prestiżowej statuetki Maszyna Rolnicza Roku czy Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych oraz specjalistyczne konferencje.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:

Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1
2014-02-05 15:18:00, napisał: targi2012

Poznań dopiero był a teraz na drugi koniec kraju? redakcja Gospodarza też tam będzie? Poznań oglądałem z kamer przez chwilę i chętnie bym też zobaczył jak to w Kielcach będzie wyglądać, bo tylu kilometrów to jechać nie będę.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl