| Autor: deprezes

Ką pasėsi... 2016

Na tych targach rolniczych było wiele maszyn produkcji polskiej. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza "KA pasėsi ... 2016" odbyła się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w Kownie. Targi są jednymi z najważniejszych, które organizowane są w ciągu całego roku na terenie Litwy. Była to już dwudziesta pierwsza ich edycja.

Ką pasėsi... 2016Ką pasėsi 2016

Ponad 340 firm i organizacji, a wśród nich producenci i importerzy.  Na "KA pasėsi ... 2016" pojawiło się 19 firm pochodzących z zagranicy - Polski, Niemiec, Łotwy, Estonii, Ukrainy.

W czasie targów wystawcy oczekiwali partnerów z 20 krajów na całym świecie - nie tylko z sąsiednich krajów, ale także odległej Turcji, Indii i Japonii.

W tym roku najwięcej ekspozycji zajmowały maszyny rolnicze, pod które przygotowano 28 000 m kw. asfaltowej powierzchni i 5 500 m.kw. i gruntowej. W stosunku do poprzediej edycji ekspozycja maszyn rolniczych wzrosła o 15 procent.

 
Nowością tegoroczną była prezentacja części maszyn rolniczych w ogrzewanym pawilonie oraz w dwóch nowoczesnych halach, które pomieściły 115 firm prezentujących produkty do pielęgnacji roślin, technologii rolniczych oraz zajmujących się doradztwem i innymi usługami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Targów, które znajdziecie podpięte poniżej.

 Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!