| Autor: redakcja1

Kolejna ROLTECHNIKA już w sierpniu

Wystawa ROLTECHNIKA już na stałe wpisała się w kalendarz sierpniowych imprez rolniczych. W tym roku XI odsłona tego wydarzenia połączona z XV edycją Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka będzie miała miejsce w dniach 20-21 sierpnia 2016 roku w Wilkowicach.

Kolejna ROLTECHNIKA już w sierpniu
XI Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA to wydarzenie dedykowane nie tylko rolnikom, którzy spragnieni są nowinek technologicznych, ale i miłośnikom kultowych maszyn rolniczych. – Dwudniowe, plenerowe spotkanie łączy nowoczesne i dawne rolnictwo, gromadząc w jednym miejscu i czasie bogatą ekspozycję maszyn i urządzeń z licznymi kolekcjonerskimi eksponatami – tłumaczy Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ROLTECHNIKA. – Wydarzenie to, co roku cieszy się ogromną popularnością ze strony wystawców oraz zwiedzających. W ubiegłym roku odnotowaliśmy ponad 25.000 odwiedzających, którzy opuścili teren Wystawy i Festiwalu bardzo zadowoleni – dodaje.

W miejscu tym warto podkreślić, że w ekspresowym tempie kurczy się powierzchnia wystawiennicza dostępna dla wystawców ROLTECHNIKI. Firmy zainteresowane udziałem powinny jak najszybciej podjąć decyzję.
W grupie siła
Organizatorami Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA i XV Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka są: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Gmina Lipno, Klub Traktor i Maszyna, Gminny Ośrodek Kultury Lipno, Parafia „Ewangelicko-Augsburska”. Wykorzystanie wspólnej wiedzy i doświadczeń z pewnością przyczyni się do powodzenia obu wydarzeń.
Stare i nowe
 
Połączenie Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKI, czyli spotkania zachęcającego do inwestycji w nowoczesny sprzęt rolniczy, z Festiwalem Starych Ciągników, pełnym atrakcji dla hobbystów oraz rodzin z dziećmi, to strzał w dziesiątkę. Oba te wydarzenia tworzą jedną z najbardziej fascynujących imprez polowych w naszym kraju, która od lat skutecznie promuje polską tradycję oraz zachęca do rozwoju gospodarstw. Świadczą o tym zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzają teren wystawienniczy i z wielkim zaciekawieniem przyglądają się nowym ciągników oraz odrestaurowanym maszynom.

Zobacz podsumowanie Roltechniki 2015

 
Dla właścicieli gospodarstw rolnych ROLTECHNIKA to także możliwość porównania oferty różnych dostawców, sprawdzenia konkretnych modeli maszyn oraz uzyskania informacji i wsparcia merytorycznego od producentów i dealerów. – Podobnie jak w roku ubiegłym także podczas tegorocznej edycji zadbamy o lepsze warunki wystawiennicze. Wystawcy będą mieć do swojej dyspozycji teren trawiasty pod ekspozycję oraz możliwość zamówienia posiłków w MTP Cafe – podkreśla Łukasz Rachubiński. – Podjęte przez nas wysiłki mają na celu umożliwienie wystawcom nawiązanie kontaktu z potencjalnymi klientami – dodaje.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: