Kolejny rekordowy AGRO-PARK

Pierwszy weekend marca w Lublinie należał do rolników. W dniach 4-5 marca 2017 roku na terenie Targów Lublin spotkali się profesjonaliści z branży rolniczej z właścicielami gospodarstw. Do Lublina zawitały również znakomite osobistości, które podzieliły się fachową wiedzą z szeroką publicznością.

Kolejny rekordowy AGRO-PARKAGRO-PARK 2017

Targi Rolnicze AGRO-PARK zostały przygotowane z myślą o przedstawicielach z każdego sektora rolniczego oraz osobach poszukujących nowatorskich rozwiązań i chcących poprawić jakoś wykonywanej pracy w gospodarstwie rolnym. Wydarzenie to stało się miejscem spotkań dla rolników, którzy w atmosferze dobrej zabawy i pozytywnych emocji przygotowali się do nowego sezonu rolniczego.
 
Kolejny sezon przed rolnikami

Targi AGRO-PARK nie tylko rozpoczęły sezon spotkań dla rolników, ale też wyznaczyły nowe trendy. To bardzo ważne i cieszące się wielką popularnością święto dedykowane branży rolniczej. Tegoroczna edycja po raz kolejny umożliwiła nawiązanie kontaktów sprzedażowych, zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzenie horyzontów poprzez udział w fachowych seminariach. Targi były też okazją do spotkania w gronie profesjonalistów z branży oraz zasięgnięcia porad na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt. – Targi Rolnicze AGRO-PARK po raz kolejny wypadły bardzo dobrze – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Podczas wydarzenia można było zapoznać się z bogatą ofertą maszyn i urządzeń dla rolnictwa, nowościami produktowymi. Prócz bogatej ekspozycji zwiedzający mogli też uczestniczyć w kilku interesujących seminariach oraz przyglądać się konkursowi „Precyzyjny Gospodarz” – dodaje.

Pobite rekordy
 
Jubileuszowa edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK pobiła kolejne rekordy. – Odnotowaliśmy wzrost powierzchni wystawienniczej, większą niż rok wcześniej liczbę wystawców. Nasze wyobrażenia przerosła także liczba zwiedzających, którzy w tym roku wyjątkowo tłumnie przybyli na wydarzenie – zapewnia Mirosław Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin.  W ciągu dwóch dni targowych ekspozycję odwiedziło ponad 27.102 osób, które połączyła wspólna pasja do rolnictwa.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: