| Autor: mikolaj

Noworoczna Gala Agrobiznesu 2016

W Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w dniu 20 stycznia 2016 r. odbyła się Noworoczna Gala Agrobiznesu 2016.

Noworoczna Gala Agrobiznesu 2016
W trakcie uroczystości  rozstrzygnięto konkursy: Kwatery na Medal i AgroKlasa ODR oraz wręczono: Medale 25.-lecia Agroprzedsiebiorcy RP i Nagrody Agro Biznes Klubu im. Andrzeja Warchoła.

- Na tej sali jest Was tylko niewielka grupa, która odbiera różnego rodzaju odznaczenia za swoją ciężką pracę, ale przecież nie dla nagród i wyróżnień robicie to dla polskiej ziemi, ale dla tego, że ją umiłowaliście. W wielu przecież przypadkach pracujecie na roli z dziada pradziada produkując polską, zdrową żywność – powiedział uczestniczący w Noworocznej Gali Agrobiznesu sekretarz stanu Zbigniew Babalski zwracając się do wyróżnionych, podkreślając, że - Ta żywność jest ceniona nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami, w Unii Europejskiej i na całym świecie.


Minister złożył serdeczne gratulacje wszystkim wyróżnionym życząc jednocześnie dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy. Przedstawiciele Kierownictwa resortu rolnictwa wręczyli honorowe odznaki „Zasłużony dla Rolnictwa” oraz medale i nagrody.

 


 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!