| Autor: mikolaj

VIII Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL

Malownicze zakątki kraju, miejsca, w których zatrzymuje się czas – z takimi ofertami zapoznać się mogli zwiedzający VIII Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL. Wystawie, która odbywała się od 8 do 10 kwietnia 2016 roku towarzyszył wyjątkowy akompaniament zespołów folkowych oraz przysmaków kuchni tradycyjnej.

VIII Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL

AGROTRAVEL 2016

Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki to jedyna tego rodzaju impreza wystawiennicza w Polsce, ukierunkowana na promocję produktów związanych z turystyką wiejską i agroturystyką. Wydarzenie integruje branżę turystyczną nie tylko w kraju, ale i w całej Europie. AGROTRAVEL jest okazją do zapoznania się z kulturą i tradycjami różnych regionów. Podczas najbliższej edycji targów, ofertę wypoczynku na wsi zaprezentowały między innymi polskie regiony, Lokalne Grupy Działania, Lokalne Grupy Rybackie, regionalne i lokalne organizacje turystyczne oraz właściciele gospodarstw agroturystycznych z kraju i z zagranicy.

Rozwój turystyki wiejskiej i agroturystyki dostarcza wiele tematów do rozmów i niesie potrzebę wymiany doświadczeń w tym obszarze.  Dzięki wsparciu silnych partnerów merytorycznych, targi AGROTRAVEL jak co roku były miejscem wielu konferencji i spotkań.

Oprócz bogatej oferty atrakcyjnego wypoczynku na wsi, jak co roku w czasie targów AGROTRAVEL organizowany był jarmark produktów swojskich. Zwiedzający mogli odwiedzić klimatyczne karczmy regionalne oraz degustować urzekające swym zapachem i smakiem potrawy regionalne z każdego zakątka Polski.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!