| Autor: mikolaj

Opolagra 2015. Wręczenie nagrody - rozsiewacza AMAZONE ZA-M 1001 Special

Opolagra co roku daje możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Sprzedawcy maszyn, środków produkcji i organizacje rolnicze dystrybuują zaproszenia, będące kuponami konkursowymi. Każdy kto taki kupon wypełni i wrzuci do urny podczas trwania wystawy, ma szansę wygrać atrakcyjną nagrodę.

Opolagra 2015. Wręczenie nagrody - rozsiewacza AMAZONE ZA-M 1001 Special

Warto przypomnieć, iż w poprzednich latach były to: pojazd użytkowy Kubota, opryskiwacz polowy TAD-LEN, zgrabiarka pokosów firmy KRONE, rozsiewacz Bogballe i agregat uprawowy Vogel Noot.

Rozsiewacz AMAZONE ZA-M 1001 Special

Podczas tegorocznej edycji Opolagry nagrodą był rozsiewacz AMAZONE ZA-M 1001 Special, który ufundowała firma Tech-Kom. Maszyna ta wyróżnia się solidnością dzięki budowie ze stali nierdzewnej, gwarantuje precyzyjny rozsiew przy jednocześnie możliwie największym uproszczeniu obsługi. Specjalny system delikatnego traktowania chroni strukturę nawozu i zabezpiecza plony. Istnieje tu możliwość korekty i kontroli dawki nawozu. Szerokość robocza rozsiewacza to od 10 m do 36 m, pojemność zbiornika: od 1000 I do 1500 I.

Nagroda trafiła do Pawła Przibylla

Podczas losowania, 14 czerwca 2015, szczęśliwym okazał się los Pana Pawła Przibylla z Radostyni w powiecie prudnickim województwa opolskiego. Siedemdziesięciohektarowe gospodarstwo Pana Pawła jest ukierunkowane głównie na produkcję roślinną: 35ha – pszenicy, 18ha – rzepaku, 8 ha – kukurydzy, pozostały areał zajmują zaś: burak cukrowy, mieszanki zbóż i łąki.

Park maszynowy Pana Pawła to dotychczas dwa ciągniki New Holland 150KM i Zetor 80KM, jak i kombajn Claas Dominator 88s. Pan Paweł był niezwykle rad z rozsiewacza Amazone i zamierza zastosować go jeszcze w tym sezonie.


Miejscem wręczenia nagrody była siedziba lokalnego dealera firmy Tech-kom, subdealer firmy Amazone: firma Handlowo-Usługowa „WIKTOR” w Białej obok granicy czesko-polskiej w lipcu 2015 roku.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!