Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu




Opolagra 2015. Wręczenie nagrody - rozsiewacza AMAZONE ZA-M 1001 Special

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Opolagra co roku daje możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Sprzedawcy maszyn, środków...

Opolagra co roku daje możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Sprzedawcy maszyn, środków produkcji i organizacje rolnicze dystrybuują zaproszenia, będące kuponami konkursowymi. Każdy kto taki kupon wypełni i wrzuci do urny podczas trwania wystawy, ma szansę wygrać atrakcyjną nagrodę.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu






Warto przypomnieć, iż w poprzednich latach były to: pojazd użytkowy Kubota, opryskiwacz polowy TAD-LEN, zgrabiarka pokosów firmy KRONE, rozsiewacz Bogballe i agregat uprawowy Vogel Noot.

Rozsiewacz AMAZONE ZA-M 1001 Special

Podczas tegorocznej edycji Opolagry nagrodą był rozsiewacz AMAZONE ZA-M 1001 Special, który ufundowała firma Tech-Kom. Maszyna ta wyróżnia się solidnością dzięki budowie ze stali nierdzewnej, gwarantuje precyzyjny rozsiew przy jednocześnie możliwie największym uproszczeniu obsługi. Specjalny system delikatnego traktowania chroni strukturę nawozu i zabezpiecza plony. Istnieje tu możliwość korekty i kontroli dawki nawozu. Szerokość robocza rozsiewacza to od 10 m do 36 m, pojemność zbiornika: od 1000 I do 1500 I.

Nagroda trafiła do Pawła Przibylla

Podczas losowania, 14 czerwca 2015, szczęśliwym okazał się los Pana Pawła Przibylla z Radostyni w powiecie prudnickim województwa opolskiego. Siedemdziesięciohektarowe gospodarstwo Pana Pawła jest ukierunkowane głównie na produkcję roślinną: 35ha – pszenicy, 18ha – rzepaku, 8 ha – kukurydzy, pozostały areał zajmują zaś: burak cukrowy, mieszanki zbóż i łąki.

Park maszynowy Pana Pawła to dotychczas dwa ciągniki New Holland 150KM i Zetor 80KM, jak i kombajn Claas Dominator 88s. Pan Paweł był niezwykle rad z rozsiewacza Amazone i zamierza zastosować go jeszcze w tym sezonie.


Miejscem wręczenia nagrody była siedziba lokalnego dealera firmy Tech-kom, subdealer firmy Amazone: firma Handlowo-Usługowa „WIKTOR” w Białej obok granicy czesko-polskiej w lipcu 2015 roku.

Google+


źródło:





Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0





Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Opolagra 2017 - podsumowanie
 • Opolagra 2017 - podsumowanie

  W dniach od 9 do 11 czerwca 2017 r. odbyła się Wystawa Rolnicza Opolagra 2017. To już XIV edycja największej Wystawy rolniczej w regionie południowo-zachodniej Polski.
 • Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2017
 • Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2017

  Za nami kolejny rok zmagań w ramach turnieju Precyzyjny Gospodarz. Każdej z eliminacji tegorocznej edycji konkursu, które odbyły się na terenie takich miejscowości jak Lublin, Kamień Śląski,...
 • play Nowy siewnik oraz rozsiewacz nawozów Maschio Gaspardo
 • Nowy siewnik oraz rozsiewacz nawozów Maschio Gaspardo

  Podczas tegorocznej edycji AGRO SHOW BEDNARY 2017 firma Maschio Gaspardo zaprezentowała najnowszy 3-metrowy siewnik przeznaczony do wysiewu bezpośredniego (uprawy zerowej) oraz rozsiewacz nawozów.
 • Przyznano nagrodę podczas Opolagry 2017
 • Przyznano nagrodę podczas Opolagry 2017

  Opolagra co roku daje możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Sprzedawcy maszyn, środków produkcji i organizacje rolnicze dystrybuują zaproszenia, będące kuponami konkursowymi. Każdy, kto taki...
 • Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2017
 • Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2017

  W niedzielę 11 czerwca 2017 r. w Kamieniu Śląskim podczas targów Opolagra odbyły się kolejne eliminacje w tegorocznym turnieju "Precyzyjny Gospodarz".




Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl