Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
OPOLAGRA 2015 - zapowiedź największych targów rolnych w południowej Polsce

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Dnia 12 czerwca 2015 roku teren lotniska w Kamieniu Śląskim, niedaleko Opola zostanie otwarty...

Dnia 12 czerwca 2015 roku teren lotniska w Kamieniu Śląskim, niedaleko Opola zostanie otwarty dla wystawców i zwiedzających w ramach XII edycji targów Opolagra. Największa wystawa rolnicza w południowej części Polski potrwa aż do niedzieli 14 czerwca.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


OPOLAGRA 2015

Organizatorzy, czyli firma DLG Agro-Food spodziewają się podobnych rezultatów, jakie zostały osiągnięte w ubiegłym roku. Przypomnijmy, iż na powierzchni 42 ha w Kamieniu Śląskim w 2014 roku najnowocześniejsze rozwiązania techniczne dla rolnictwa zaprezentowało ponad 430 wystawców. Maszyny światowych marek wśród których obok ciągników znalazły się agregaty uprawowe, opryskiwacze, sieczkarnie, prasy rolujące itp. obejrzało blisko 50 tys. gospodarzy.

Prezentacja maszyn podczas pracy w polu
 
Idąc tropem lat ubiegłych, także w bieżącym roku przewidziane są profesjonalne pokazy maszyn uprawy energooszczędnej przy użyciu agregatów uprawowych, prezentacje zbioru traw za pomocą kosiarek, pras i sieczkarni samojezdnych o wysokich wydajnościach oraz opryskiwaczy polowych. Pokazy blisko 100 maszyn odbędą się na torze spełniającym wymogi norm ISO, a ich rangę podkreślą profesjonalni komentatorzy, którzy omawiać będą na żywo przebieg prezentacji. Nowością tegorocznej Opolagry będą pokazy dronów w rolnictwie precyzyjnym.

Testowanie maszyn

Ze względu na cieszące się z roku na rok coraz większe zainteresowanie samodzielnym testowaniem sprzętów, także w bieżącym roku udostępnione zostaną stacje do testowania maszyn. Chętni zdobycia własnych wrażeń z obsługi pojazdów, otrzymają do dyspozycji ciągniki z ładowaczami czołowymi różnych marek oraz ładowarki. Sprzęty te będzie można poddać próbie na kilkunastu torach.


Zobacz jak przebiegała XI edycja Wystawy Opolagra 2014


Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2 3 4

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2018
 • Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2018

  W sobotę i niedzielę, tj. 16 i 17 czerwca 2018 r. w Kamieniu Śląskim podczas targów Opolagra odbyły się kolejne eliminacje w tegorocznym turnieju "Precyzyjny Gospodarz".
 • Najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych w Szepietowie
 • Najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych w Szepietowie

  Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na X Ogólnopolska Wystawę Bydła Hodowlanego, XXV Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, które...
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach

  Przed właścicielami gospodarstw rolnych najgorętszy okres w rok, czyli czas prac polowych. Tymczasem w Poznaniu trwają w najlepsze przygotowania do XIII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA, która...
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl