Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Opolagra 2017 - podsumowanie

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach od 9 do 11 czerwca 2017 r. odbyła się Wystawa Rolnicza Opolagra 2017. To już XIV...

W dniach od 9 do 11 czerwca 2017 r. odbyła się Wystawa Rolnicza Opolagra 2017. To już XIV edycja największej Wystawy rolniczej w regionie południowo-zachodniej Polski.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Opolagra 2017
 

Opolagra to prawdziwa gratka dla profesjonalistów branży rolniczej. Wszystkie pokazy i konkursy odbyły się na pasie startowym. Podczas tegorocznej edycji pokazów polowych można było obejrzeć kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, prasoowijarki, sieczkarki czy owijarki. Atrakcją dla przybyłych był pokaz opryskiwacza podczas przejazdu przez specjalnie skonstruowany tor przeszkód.

Poza tym, można było zapoznać się z profesjonalnymi produktami firmy Hyperin użytymi do mycia maszyn po ukończeniu prac polowych, dowiedzieć się o właściwym ogumieniu maszyn rolniczych w trakcie Akademii Opon Grasdorf i obejrzeć pokaz zbioru zielonek wzbogacony o Valtrę Silesię Show. Na uwagę zasługiwał też MANITOU CUP – trwający przez 3 dni konkurs dla operatorów maszyn roboczych. Odpowiednio opracowane i wyznaczone tory z przeszkodami były synchronicznie pokonywane przez wszystkich uczestników konkursu.
 
Ponadto zainteresowani gospodarze mogli zapoznać się z ofertami najnowszych maszyn rolniczych czy też nawiązać współpracę z poszczególnymi wystawcami. To była również niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń oraz przetestowania maszyn na wyznaczonych torach.
 

Precyzyjny Gospodarz na Opolagra 2017


W niedzielę, 11 czerwca 2017 r. w Kamieniu Śląskim podczas Targów Opolagra odbyły się kolejne eliminacje w tegorocznym turnieju "Precyzyjny Gospodarz". Tym razem każdy z zawodników miał okazję poczuć namiastkę atmosfery średniowiecznego turnieju rycerskiego. Jednakże w dużej mierze unowocześnionego, gdyż w naszym wydaniu rolę rączego rumaka spełnił ciągnik Zetor Proxima, do którego przytroczona została lanca. Uczestnicy mieli za zadanie przekłuć balonik znajdujący się z jednej strony przyczepy Metal-Fach, a następnie zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku należało powrócić na miejsce startowe.

Google+


źródło:
"Precyzyjny Gospodarz" na Opolagrze 2017


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"
Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2017
 • Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2017

  W niedzielę 11 czerwca 2017 r. w Kamieniu Śląskim podczas targów Opolagra odbyły się kolejne eliminacje w tegorocznym turnieju "Precyzyjny Gospodarz".
 • Opolagra 2017 - podsumowanie
 • Opolagra 2017 - podsumowanie

  W dniach od 9 do 11 czerwca 2017 r. odbyła się Wystawa Rolnicza Opolagra 2017. To już XIV edycja największej Wystawy rolniczej w regionie południowo-zachodniej Polski.
 • Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2017
 • Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2017

  Za nami kolejny rok zmagań w ramach turnieju Precyzyjny Gospodarz. Każdej z eliminacji tegorocznej edycji konkursu, które odbyły się na terenie takich miejscowości jak Lublin, Kamień Śląski,...
 • Przyznano nagrodę podczas Opolagry 2017
 • Przyznano nagrodę podczas Opolagry 2017

  Opolagra co roku daje możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Sprzedawcy maszyn, środków produkcji i organizacje rolnicze dystrybuują zaproszenia, będące kuponami konkursowymi. Każdy, kto taki...
 • Trwają Targi Rolnicze Opolagra 2017
 • Trwają Targi Rolnicze Opolagra 2017

  W dniach od 9 do 11 czerwca 2017 r. odbywa się Wystawa Rolnicza Opolagra 2017. To już XIV edycja największej Wystawy rolniczej w regionie południowo-zachodniej Polski.
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl