Oxytree na AGROTECH w Kielcach

W dniach 17-19 marca 2017 mieliśmy przyjemność uczestniczenia w jednym z największych wydarzeń branży rolniczej AGROTECH 2017. Tegoroczna, już 23. edycja targów obejmowała szeroki zakres tematyczny – od maszyn i urządzeń rolniczych, po rośliny i usługi związane z uprawą.

Oxytree na AGROTECH w KielcachStoisko firmy Oxytree Solutions Poland, która oferuje szybko rosnące drzewa tlenowe, jak zwykle cieszyło się bardzo dużą popularnością. Wśród osób zainteresowanych uprawą drzew byli nie tylko rolnicy, ale i inwestorzy. Zysk, jaki oferuje drewno pozyskane z plantacji Oxytree przyciągnął uwagę uczestników targów, w tym również współuczestników wydarzenia. W trakcie trwania targów Dyrektor Generalny Oxytree Solutions Poland Łukasz Wilczewski podzielił się informacjami na temat produktów firmy z przedstawicielami lokalnych i ogólnopolskich mediów: Gospodarz.pl, Świat Rolnika, Nasza Rola. Oxytree zainteresowali się również goście specjalni targów – na zdjęciu od lewej przedstawiciel firmy Michał Czyż, minister Władysław Kosiniak-Kamysz, Dyrektor Generalny Oxytree Solutions Polska Łukasz Wilczewski oraz Marszałek Adam Jarubas.

- Uczestnictwo w targach to podstawowy element dobrej komunikacji z klientem. Informacje zaczerpnięte wprost od przedstawicieli firmy, sprzedawców, jak i samych plantatorów Oxytree są wyjątkowo cenne, zarówno dla nas, jak i naszych klientów. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w jednych z największych tegorocznych targów i spotkać się ze wszystkimi zainteresowanymi Oxytree. 23. edycja Agrotech jest naszą drugą, ale na pewno nie ostatnią wizytą na targach – mówi przedstawiciel firmy.

Ponieważ Oxytree stanowi produkt obecny nie tylko w branży rolniczej, ale przede wszystkim w przemyśle drzewnym, stoiska firmy znajdowały się na targach AGROTECH oraz LAS-EXPO.

 
Więcej informacji o firmie Oxytree i jej produktach znajdziecie w zakładce firmy na Portalu Gospodarz.plhttps://www.gospodarz.pl/galeria/oxytree-na-agrotech-2017,2219.html


Tagi:
źródło: