Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Pokazy maszyn na AGRO SHOW 2015

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


AGRO SHOW w Bednarach posiada trwałe znaczenia w zakresie promocji i upowszechniania nowoczesnej...

AGRO SHOW w Bednarach posiada trwałe znaczenia w zakresie promocji i upowszechniania nowoczesnej techniki i technologii produkcji rolniczej. Wystawa ma także uznaną pozycję w skali międzynarodowej. O jej wysokiej randze w branży maszyn rolniczych świadczą m.in. odbywające się tu każdego roku premiery nowych ciągników i maszyn.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Pokazy maszyn na AGRO SHOW 2015

AGRO SHOW to nie tylko wystawa technicznych środków do produkcji rolniczej, ale także nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz produktów z innych branż związanych z rolnictwem. Na wystawie są także obecne instytucje państwowe, finansowe, doradcze i edukacyjne, dzięki czemu rolnicy przybywający na AGRO SHOW mogą zapoznać się z kompletną ofertą techniki, technologii i usług dla rolnictwa. 

Teren lotniska w Bednarach bardzo dobrze spełnia rolę terenu wystawowego i ułatwia wystawcom prezentację maszyn. W prezentacji niektórych grup maszyn pomagają pokazy ich pracy.

Do tegorocznych pokazów, w porównaniu z poprzednimi edycjami wystawy, organizator wprowadzili kilka istotnych zmian. Pierwsza zmiana dotyczy zwiększenia liczby aren pokazowych. Pokazy nadal będą się odbywać na specjalnie przygotowanych indywidualnych poletkach pokazowych oraz w tzw. ringu. Nowym miejscem pokazów będzie pas startowy. Drugą zmianą jest tematyka pokazów, czyli rodzaj prezentowanych maszyn.

Indywidualne poletka pokazowe firm w tym roku będę służyły jedynie do prezentacji pługów obracalnych. Pługi pracowały będą na swoich poletkach przez cały czas trwania wystawy, z przerwą na prezentację w ringu. Zobaczymy maszyny takich firm jak: UNIA, AGRO-MASZ, KUHN, LEMKEN, KVERNELAND i METAL-FACH. W kolejnych latach wystawy takie pokazy obejmą także inne grupy maszyn.

Prócz pługów na ringu prezentowane będą opryskiwacze, ładowarki teleskopowe i ładowacze czołowe. Natomiast na pasie startowym zobaczyć będzie można ciągniki o mocy od 140 do 160 KM następujących marek: CASE, VALTRA, ZETOR, CLAAS, KUBOTA i NEW HOLLAND. W kolejnych latach wystawy prezentacja na pasie startowym obejmie ciągniki z innej kategorii mocy.

Sprawdź co Ciebie czeka podczas AGRO SHOW 2015

Pokaz opryskiwaczy polowych tradycyjnie polegać będzie na przejeździe maszyny przez specjalny tor przeszkód, który pozwoli wizualnie ocenić poprzeczną stabilizację i amortyzację belki polowej. Ta prezentacja często też jest połączona prezentacją nowych rozwiązań w opryskiwaczach. W tym roku będą prezentowane opryskiwacze m.in. firm: UNIA, KRUKOWIAK, AMAZONE, BERTHOUD, DAMMANN, LEMKEN i AGRIFAC.

Pokaz ładowarek teleskopowych i ładowaczy czołowych to prawdziwy show ich możliwości eksploatacyjnych, w którym liczą się również wyjątkowe umiejętności operatorów. Ładowarki teleskopowe, a także bardzo zwrotne mini-ładowarki, stanowią dziś podstawowe wyposażenie większych gospodarstw rolnych, natomiast w mniejszych gospodarstwach do wszelkich prac przeładunkowych w budynkach gospodarczych i magazynowych niezbędny jest ciągnik z ładowaczem czołowym. W tym pokazie będzie można zobaczyć maszyny takich marek jak: CATERPILLAR, MANITOU, NEW HOLLAND, ALO, INTER-TECH i MX.

Program pokazów polowych na AGRO SHOW 2015

Grupa pokazowa Piątek Sobota Niedziela
Prezentacja ciągników na pasie startowym
Ciągniki o mocy od 140 do 160 KM 11.00 – 12.30 11.00 – 12.30 10.00 – 11.30
14.00 – 15.30
Prezentacja pługów na indywidualnych poletkach pokazowych
Pługi obracalne 9.00 – 17.00
z przerwą na prezentację w RINGU
Prezentacje w RING-u (orientacyjnie)
Opryskiwacze polowe 13.00 13.00 12.00
Ładowarki teleskopowe / ładowacze czołowe 13.30 13.30 12.30
Pługi obracalne 14.00 14.00 13.00
 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl