| Autor: deprezes

Polagra-Premiery 2018

Siódma edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY, która miała miejsce w dniach 18-21 stycznia, a odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich za Nami! Jaka była?
Targi POLAGRA-PREMIERY po raz kolejny były miejscem spotkań biznesowych, źródłem nowych ofert oraz platformą komunikacji i wymiany doświadczeń. Klienci biznesowi skompletowali wiedzę na temat najnowszych maszyn, urządzeń oraz usług dla rolnictwa. Zadowoleni byli również indywidualni odbiorcy, którzy na Targach POLAGRA-PREMIERY znaleźli wiele inspiracji oraz spotkali się ze specjalistami z branży rolniczej, którzy podzielili się z nimi swoja wiedzą. Styczniowy termin wydarzenia to doskonały czas na to, by podsunąć rolnikom pomysł na nowe inwestycje. Ten aspekt szczególnie docenili wystawcy, którzy jednogłośnie podkreślali, że organizacja Targów tuż po Agritechnice w Hanowerze, to najlepsze rozwiązanie.  W opinii wystawców dwuletni cykl Targów pozwala również przedstawić rolnikom faktyczne nowości. Taką formułę Targów docenili także odwiedzający, którzy potwierdzili, że Poznań to ważny przystanek na mapie wydarzeń rolniczych w naszym kraju. Liczba uczestników Targów POLAGRA-PREMIERY wyniosła 28.912. Tegoroczną edycję odwiedzili również zagraniczni kupcy oraz dobrze wyselekcjonowana grupa rolników z całej Polski. W rezultacie, ku zadowoleniu wystawców, podpisano wiele umów handlowych. 

Znakomite osobistości 
 
Targi POLAGRA-PREMIERY od lat cieszą się zasłużoną renomą. Ich rangę dostrzegają ważne w branży rolniczej osobistości, które odwiedziły wydarzenie, biorąc udział w uroczystym otwarciu Targów połączonym z galą wręczenia nagród Złotych Medali i nagród Acanthus Aureus. Wśród znamienitych gości pojawili się Jacek Bogucki, sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także posłowie,  senatorowie, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego i konsularnego, administracji regionalnej, izb i stowarzyszeń branżowych. 

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!