Polagra Premiery 2022, ODWOŁANE

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery, które były planowane na styczeń 2022 roku zostają odwołane.

Polagra Premiery 2022, ODWOŁANE
Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery zaplanowana została na styczeń 2023 roku jak wynika z informacji udzielonej przez organizatora.
 
"Szanowni Państwo,
 
mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy naszych wystawców partnerów, z którymi współpracujemy, podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery na styczeń 2023 roku.
 
Zawsze dokładamy najwyższych starań, by organizowane przez Grupę MTP wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe. Jesteśmy przekonani, że organizacja targów w styczniu 2023 roku przyczyni się do obecności większej liczby profesjonalnych zwiedzających. Głęboko wierzymy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują tak liczne grono wystawców oraz zwiedzających.
 
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za okazane do tej pory merytoryczne wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację targów Polagra Premiery. Zapewniamy, że czas dzielący nas do kolejnej edycji tego wydarzenia wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjniejszej przestrzeni do międzynarodowych spotkań biznesowych oraz a także jeszcze ciekawszego i bardziej angażującego programu towarzyszącego ekspozycji.

Zarząd Grupy MTP Zespół organizacyjny targów Polagra Premiery"


Tagi:
źródło: