| Autor: redakcja1

Premiery rolnicze na Polagra-Premiery

W dniach 17-19 stycznia bieżącego roku w Poznaniu odbywają się Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery. Jest to doskonała okazja, aby po raz pierwszy w Polsce i to na żywo zobaczyć nowości produktowe na sezon 2020 i porównać ofertę różnych dostawców.

Premiery rolnicze na Polagra-Premiery
Złoty Medal MTP
 
W celu ułatwienia profesjonalistom podjęcia decyzji odnośnie idealnego dla nich produktu jak co roku organizowany jest konkurs o ZŁOTY MEDAL MTP, dzięki któremu można wyłonić liderów branży. W konkursie nagradzane są produkty wyróżniające się innowacyjnością i stworzone w oparciu o autorskie rozwiązania. Oceny produktów dokonuje grono ekspertów reprezentujących branżę rolniczą.
 
Piątek dniem profesjonalistów
 
Na piątek będący dniem profesjonalistów organizatorzy przewidzieli szereg merytorycznych wykładów skierowanych do różnych specjalistów branży rolniczej, a dzień ten zyskał miano „Dnia Agronoma oraz Zootechnika”.
 
Niemniej jednak wykłady odbywają się w dwóch różnych miejscach. W związku z tym, Dzień Agronoma ma miejsce w budynku Poznań Congress Center a prelekcje zootechniczne odbywa się w na terenie Strefy Innowacji w pawilonie 5A.
 
Dzień Agronoma będzie skupiony na konferencji odnośnie innowacyjnego rolnictwa i rozpocznie się o godzinie 11. Jak zapewniają organizatorzy, jest ona poświęcona obecnym wyzwaniom i nowościom z zakresu uprawy i techniki rolnej. Prelekcje są podzielone na dwa panele.
 
Pierwszy będzie trwał w godzinach 11:00 – 12:30 i obejmie 3 wykłady z zakresu techniki i technologii uprawy. Druga część zacznie się o godzinie 12:45 i potrwa godzinę, przy czym będzie obejmować wykłady odnośnie odporności na herbicydy oraz fungicydowej ochrony roślin.
 
Dzień Zootechnika rozpocznie się także o godzinie 11:00 szkoleniem z obsługi portalu IRZplus, przygotowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Następnie będą prelekcje z zakresu hodowli zwierząt i potrwają do godziny 13:00.
 
W trakcie trwania Dnia Agronoma i Zootechnika można wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami o wartości prawie 50 tys. zł, ufundowanymi przez firmy Skavska, Swimer, Hyperin oraz eAgronom. Aby wziąć udział, trzeba tylko prawidłowo wypełnić kartę konkursową i być obecnym w trakcie rozstrzygnięcia konkursu, które odbędzie się 17.01.2020 r. o godzinie 16:00 w Strefie Innowacji w Pawilonie 5A. Przez cały czas trwania Targów w obrębie Pawilonu będzie funkcjonowała strefa IRZplus, ze stanowiskami komputerowymi, które pozwolą na przeszkolenie nawet kilkuset osób z praktycznej obsługi portalu.
 
Strefa Innowacji
 
W jednym z pawilonów ekspozycyjnych znajduje się specjalna „Strefa Innowacji” w obrębie której zaplanowane są interesujące wydarzenia. Można tam zobaczyć prezentacje produktowe różnych marek oraz spotkać reprezentantów mediów oraz ekspertów, którzy z pewnością chętnie porozmawiają o aktualnych zagadnieniach branży.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!