| Autor: redakcja

Rolnicze premiery na Polagra Premiery 2020

Jak Premiery to muszą być Polagra Premiery. Styczniowe wydarzenie będące w formule co dwa lata zbliża się wielkimi krokami,a zapowiada się bardzo obiecująco i interesująco!

Rolnicze premiery na Polagra Premiery 2020
NOWINKI Z SEKTORA AGRO OD LIDERÓW 
 
CLAAS, ZETOR, FENDT, MASSEY FERGUSON, JOHN DEERE, VALTRA, KUHN – to zalewie garść światowych marek, które będzie można zobaczyć podczas nadchodzącej edycji Targów POLAGRA-PREMIERY. Zależy nam ogromnie na promocji i rozwoju polskich marek dlatego wśród wystawców nie zabraknie marek Hyperin jak i również polskich producentów Skavska Hale, SWIMER,  SAMASZ, KFMR KRUKOWIAK, BIN, MANDAM, UNIA, AGRO-TOM, POMOT, AGRO-MASZ, KMK AGRO, Chcemy umożliwić im nawiązanie kontaktów międzynarodowych dlatego wzorem poprzednich edycji, rozwijamy program Hosted Buyers. Poprzednie lata pokazały, że ten program cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego również na rok 2020 zapraszamy ok 100 kupców z 13 krajów Europy Południowej i Wschodniej. Wszyscy wystawcy zaprezentują nowości na sezon 2020 oraz innowacyjne rozwiązania i pomysły, zastosowane w urządzeniach i maszynach.
 
ROLNICZE PREMIERY 2020 W POZNANIU 
 
Już niebawem za sprawą Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY zostanie otwarty kolejny sezon w branży rolniczej. Pokaz kilkuset marek polskich i zagranicznych producentów odbędzie się już między 17-19.01.2020 r. Osoby uczestniczące w Targach jako pierwsze w Polsce będą miały okazję zobaczyć urządzenia i maszyny rolnicze, których dotąd nie było w sprzedaży na polskim rynku.

Na Zwiedzających czekać będzie bardzo bogata oferta sprzętu rolniczego, różnorodny program wydarzeń towarzyszących oraz inne atrakcje, jak konkurs z nagrodami o wartości ok 50 000 zł. 
 
ZŁOTE MEDALE MTP 
 
Podczas targów POLAGRA-PREMIERY będzie można zobaczyć innowacyjne maszyny i najnowsze rozwiązania rolnicze na nowy sezon wykonane w oparciu o najwyższej klasy technologie. 
 
Na szczególną uwagę zasługują laureaci nagrody ZŁOTY MEDAL MTP. W konkursie nagradzane są produkty wyróżniające się innowacyjnością i wytwarzane w oparciu o autorskie rozwiązania. Oceny produktów dokonuje grono specjalistów reprezentujących branżę rolniczą. Sąd konkursowy, pod przewodnictwem prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka przyznał 37 ZŁOTYCH MEDALI MTP w 2 kategoriach „Maszyny, urządzenia, aplikacje i produkty dla rolnictwa” oraz „Rośliny uprawne” 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!