| Autor: redakcja1

Targi Agritechnica 2017

W dniach od 12 do 18 listopada 2017 r. (Dni Ekskluzywne 12 i 13 listopada) w Hanowerze odbędą się międzynarodowe targi techniki rolniczej Agritechnica 2017. Organizatorem wystawy jest Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG).

Targi Agritechnica 2017
Na Agritechnice 2017 będą reprezentowane wszystkie przedsiębiorstwa należące do światowej czołówki branży, przedstawiając tam swoje nowości i aktualne udoskonalenia. Hanower to miejsca spotkań branży techniki rolniczej o dużej sile przyciągania dla profesjonalnych rolników, przedsiębiorców świadczących usługi dla rolnictwa i handlowców z całego świata. I tak przed dwoma laty na targach Agritechnica informacji zasięgnęło około 400.000 gości, w tym 100.000 z zagranicy.
 
Jest to również idealne miejsce do zaprezentowania nowości, przez co liderzy w produkcji rolniczej dostosowują własne cykle innowacyjne do terminów targów, aby właśnie tu przedstawić swoje przeznaczone na światowy rynek nowości. Dochodzi do tego jeszcze doskonałe położenie Hanoweru z największym na świecie terenem wystawowym, który zapewnia optymalne warunki zarówno dla wystawców jak i dla gości targów. Również wysokiej klasy program fachowy z dużą ilością międzynarodowych imprez, jak kongresy, fora i konferencje prasowe sprawia, że Agritechnica uważana jest za najważniejsze forum przyszłości branży rolniczej. Tutaj przedstawiane są również trendy techniczne, a także poruszane istotne dla branży problemy.
 
Sektor targów Agritechnica „Systems & Components”

„Systems & Components” jest międzynarodową platformą systemów, modułów, komponentów i akcesoriów dla techniki rolniczej i spokrewnionych gałęzi przemysłu. Goście targów będą tu mieli okazję do zapoznania się z nowościami z dziedziny silników, hydrauliki, osi, technik napędowych, kabin, elektroniki, części zamiennych i zużywalnych oraz z odpowiednim oprogramowaniem. Jednocześnie platforma ta otwiera różnorodne możliwości do prowadzenia dialogów ekspertów, rozmów kooperacyjnych i nawiązywania kontaktów.

 
Dział kariery „Campus & Career”: edukacja - zawód - nauka

Towarzystwo DLG organizuje także w tym roku własny dział kariery „Campus & Career”, położony w hali 21, gdzie poszukujący pracy i stawiający pierwsze kroki w zawodzie będą mogli uzyskać orientację zawodową w branży techniki rolniczej i w branży agrarnej. „Campus & Career” łączy w sobie wszystko, co ma związek z zawodem, doskonaleniem zawodowym i karierą oraz z badaniami i nauką. Obok rekrutujących personel stoisk wystawców można tu znaleźć tradycyjne oferty jak Young Farmers Day, Campus i Porady DLG w zakresie kariery i zawodu. Program fachowy sektor „Campus & Career” obejmujący scenę, czerwoną kanapę i powierzchnie reklamowe uzupełnia ofertę swoim szerokim i ciekawym programem, przeznaczonym nie tylko dla młodej kadry branży techniki rolniczej. Wystawcy sektora „Campus & Career” mają ponadto możliwość prowadzenia osobistych rozmów z kandydatami w specjalnych pomieszczeniach „Campus & Career”-Lounge.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!