Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Targi Agritechnica 2017

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach od 12 do 18 listopada 2017 r. (Dni Ekskluzywne 12 i 13 listopada) w Hanowerze odbędą...

W dniach od 12 do 18 listopada 2017 r. (Dni Ekskluzywne 12 i 13 listopada) w Hanowerze odbędą się międzynarodowe targi techniki rolniczej Agritechnica 2017. Organizatorem wystawy jest Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG).


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Na Agritechnice 2017 będą reprezentowane wszystkie przedsiębiorstwa należące do światowej czołówki branży, przedstawiając tam swoje nowości i aktualne udoskonalenia. Hanower to miejsca spotkań branży techniki rolniczej o dużej sile przyciągania dla profesjonalnych rolników, przedsiębiorców świadczących usługi dla rolnictwa i handlowców z całego świata. I tak przed dwoma laty na targach Agritechnica informacji zasięgnęło około 400.000 gości, w tym 100.000 z zagranicy.
 
Jest to również idealne miejsce do zaprezentowania nowości, przez co liderzy w produkcji rolniczej dostosowują własne cykle innowacyjne do terminów targów, aby właśnie tu przedstawić swoje przeznaczone na światowy rynek nowości. Dochodzi do tego jeszcze doskonałe położenie Hanoweru z największym na świecie terenem wystawowym, który zapewnia optymalne warunki zarówno dla wystawców jak i dla gości targów. Również wysokiej klasy program fachowy z dużą ilością międzynarodowych imprez, jak kongresy, fora i konferencje prasowe sprawia, że Agritechnica uważana jest za najważniejsze forum przyszłości branży rolniczej. Tutaj przedstawiane są również trendy techniczne, a także poruszane istotne dla branży problemy.
 
Sektor targów Agritechnica „Systems & Components”

„Systems & Components” jest międzynarodową platformą systemów, modułów, komponentów i akcesoriów dla techniki rolniczej i spokrewnionych gałęzi przemysłu. Goście targów będą tu mieli okazję do zapoznania się z nowościami z dziedziny silników, hydrauliki, osi, technik napędowych, kabin, elektroniki, części zamiennych i zużywalnych oraz z odpowiednim oprogramowaniem. Jednocześnie platforma ta otwiera różnorodne możliwości do prowadzenia dialogów ekspertów, rozmów kooperacyjnych i nawiązywania kontaktów.

 
Dział kariery „Campus & Career”: edukacja - zawód - nauka

Towarzystwo DLG organizuje także w tym roku własny dział kariery „Campus & Career”, położony w hali 21, gdzie poszukujący pracy i stawiający pierwsze kroki w zawodzie będą mogli uzyskać orientację zawodową w branży techniki rolniczej i w branży agrarnej. „Campus & Career” łączy w sobie wszystko, co ma związek z zawodem, doskonaleniem zawodowym i karierą oraz z badaniami i nauką. Obok rekrutujących personel stoisk wystawców można tu znaleźć tradycyjne oferty jak Young Farmers Day, Campus i Porady DLG w zakresie kariery i zawodu. Program fachowy sektor „Campus & Career” obejmujący scenę, czerwoną kanapę i powierzchnie reklamowe uzupełnia ofertę swoim szerokim i ciekawym programem, przeznaczonym nie tylko dla młodej kadry branży techniki rolniczej. Wystawcy sektora „Campus & Career” mają ponadto możliwość prowadzenia osobistych rozmów z kandydatami w specjalnych pomieszczeniach „Campus & Career”-Lounge.

Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • I wiesz, co jesz - truskawki
 • I wiesz, co jesz - truskawki

  Sezon na truskawki trwa w najlepsze, dlatego zapraszamy do zapoznania się z kolejną częścią kulinarnych opowieści poświęconych tym owocom.
 • Targi Agritechnica 2017
 • Targi Agritechnica 2017

  W dniach od 12 do 18 listopada 2017 r. (Dni Ekskluzywne 12 i 13 listopada) w Hanowerze odbędą się międzynarodowe targi techniki rolniczej Agritechnica 2017. Organizatorem wystawy jest Niemieckie...
 • Nadal rosną ceny polskich jaj
 • Nadal rosną ceny polskich jaj

  W ostatnich dwóch latach ceny jaj były niskie. Bardzo niska była też opłacalność ich produkcji. W ostatnich miesiącach br. ceny jaj zarówno konsumpcyjnych, jak i do przetwórstwa rosną.
 • play Za nami łódzka FERMA 2018
 • Za nami łódzka FERMA 2018

  W miniony weekend, tj. 17-18 lutego br. po raz kolejny na terenie Hali Expo i MOSiR, odbyły się XVIII Międzynarodowe Targi FERMA Bydła oraz XXI Międzynarodowe Targi FERMA Świń i Drobiu.
 • Już w ten weekend FERMA Bydła Świń i Drobiu
 • Już w ten weekend FERMA Bydła Świń i Drobiu

  Już w najbliższy weekend, tj. od 16 do 18 lutego bieżącego roku, Łódź stanie się stolicą kolejnych edycji, bo już XVIII Międzynarodowych Targów FERMA Bydła oraz XXI Międzynarodowych...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl