Targi AGRO-PARK już 4 marca

Chcesz wiedzieć więcej o branży rolniczej? Interesujesz się nowymi modelami ciągników? Zaplanuj czas w najbliższy weekend na Targach Rolniczych AGRO-PARK. Wyjedziesz z Lublina bogatszy o wiele cennych kontaktów i nowe doświadczenia.

Targi AGRO-PARK już 4 marca
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"

AGRO-PARK 2017

Będą maszyny i urządzenia wykorzystywane w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów, porady ekspertów, rozmowy biznesowe i szkolenia. Już 4-5 marca 2017 roku w Lublinie odbędzie się X edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK, które rozpoczną kolejny sezon w branży rolniczej. Obok nowych maszyn rolniczych i innowacyjnych produktów wykorzystywanych w gospodarstwie rolnym, które należą do stałej oferty wystawienniczej Targów, pojawi się też wiele nowości produktowych.

Jubileuszowa edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK, największego wydarzenia rolniczego w Polsce Wschodniej, to doskonała okazja do spotkania dla wszystkich rolników i miłośników maszyn rolniczych. Osoby zainteresowane budową, modernizacją budynków gospodarskich oraz ich wyposażeniem również zapraszamy do udziału. Część ekspozycji zostanie poświęcona wyposażeniu inwentarskiemu oraz gospodarstwom zajmującym się chowem zwierząt. Na szczególną uwagę zwiedzających zasługuje blisko 20 marek ciągników, które znajdą zastosowanie w każdej wielkości gospodarstwie. Ponadto, na Targach pojawią się najnowsze kombajny zbożowe oraz cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów. Podczas Targów AGRO-PARK odbędzie się także kolejna edycja konkursu „Precyzyjny Gospodarz”. Jego organizatorem jest portal rolniczy Gospodarz.pl. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnienić formularz zgłoszeniowy dostępny na Portalu Gospodarz.pl (kliknij, aby się zapisać) lub zapisać na stoisku Gospodarz.pl w trakcie Targów.

Podczas Targów odbędą się również bardzo interesujące prelekcje. Dr Elżbieta Mielniczuk opowie o chorobach zbóż powodowanych przez grzyby toksykotwórcze, dr hab. Witold Chabuz poruszy zagadnienie współczesnych wyzwań w hodowli bydła i produkcji mleka w Polsce. Do debaty na temat wykorzystania świń ras krajowych w produkcji wieprzowiny wysokiej jakości zaprosi dr hab. Marek Babicz.

Zobacz, co działo się na Targach AGRO-PARK w 2016 roku

Udział w Targach to okazja do zapoznania się z innowacyjnymi produktami oraz nowościami na sezon rolniczy 2017. To też możliwość sięgnięcia po wiedzę i praktyczne umiejętności. Kolejna edycja Targów AGRO-PARK stanie się źródłem wielu pozytywnych emocji, które kiełkować będą przez cały kolejny rok w postaci korzyści biznesowych.

Wstęp na Targi jest bezpłatny.


Tagi:
źródło: