| Autor: redakcja6

Targi AGRO-PARK 2015 zakończone sukcesem

Tegoroczne Targi AGRO-PARK Lublin należy uznać za udane. Na Wystawę przybyło wielu gości zainteresowanych prezentacją maszyn i urządzeń dla rolnictwa, nowościami produktowymi i seminariami oraz spotkaniami biznesowymi. Przełożenie Targów AGRO-PARK na początek roku wydaje się pomysłem w pełni trafionym.

Targi AGRO-PARK 2015 zakończone sukcesemTargi AGRO-PARK Lublin

Pomimo zmiany terminu wystawy udział w imprezie wzięły tłumy gospodarzy nie tylko z przyległych regionów Lublina, ale także  całkiem odległych zakątków Polski i świata. A wszystko za sprawą doskonałej organizacji, w którą oprócz  Międzynarodowych Targów Poznańskich i Targów Lublin, w tym roku włączyła się również Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Zdaniem ogranizatorów, tegoroczna edycja AGRO-PARKu poprowadziła rolników w nowy sezon, ukazując najświeższe trendy oraz nowinki technologiczne, tym samym spełniając oczekiwania samych zainteresowanych.

Świadczyć o tym może wysoka frekwencja. Pasja do rolnictwa spowodowała, że ofertę produktową około 160 wystawców przybyło zobaczyć blisko 20 tysięcy osób nie tylko z Polski ale i Europy, w tym: Ukrainy i Białorusi. Oznacza to kontynuację tendencji wzrostowej w porównaniu z poprzednimi edycjami.

– Targi Rolnicze AGRO-PARK to bardzo ważne i cieszące się wielką popularnością święto dedykowane branży rolniczej – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Tegoroczna edycja po raz kolejny umożliwiła nawiązanie kontaktów sprzedażowych, zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzenie horyzontów poprzez udział w fachowych seminariach. Targi były też okazją do spotkania w gronie profesjonalistów z branży oraz zasięgnięcia porad na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt – dodaje.(kliknij, aby powiększyć...)


Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!