| Autor: mikolaj

Targi AGROTECH 2016 dobiegły końca

20 marca 2016 r. zakończyły się 22. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH Kielce. W tym roku impreza miała rekordową powierzchnię 62,5 tysiąca metrów kwadratowych, na której swoje ekspozycje zaprezentowało ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów.

AGROTECH 2016

Przez trzy targowe dni Kielce były areną wielu premier i prezentacji zarówno polskich jak i światowych nowości. Nie zabrakło również najnowszych maszyn wiodących marek w branży sprzętu rolniczego. Obok firm z Polski zobaczyć będzie można producentów z Niemiec, Austrii, Włoch, Danii, Słowenii, Ukrainy, Francji, Czech, Holandii, Finlandii, Wielkiej Brytanii.

Zakres targów obejął nie tylko ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, ale również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie. Program imprezy uzupełniły firmowe konferencje, warsztaty, seminaria tematyczne.

Podczas targów nie zabrakło również wielu innych atrakcji organizowanych na poszczególnych stoiskach firmowych największych marek. Pojawiły się osoby znane z ekranu telewizora, były konkursy, a wiele firm przygotowało w czasie atrakcyjne zniżki dla klientów.


AGROTECH przygotowywany był w ścisłej współpracy z ministerstwem i wieloma organizacjami rolniczymi. W tym roku Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi pojawiło się ze swoim stoiskiem wspólnie z wszelkimi  rolniczymi agencjami doradczymi. Specjaliści odpowiadali na pytania, rozwiewali wątpliwości, wyjaśniali problemy.

Szersza relacja tekstowa i zdjęciowa z Targów AGROTECH 2016 już niebawem


Tagi:
źródło: