| Autor: redakcja11

Trwa AGRO SHOW 2016

W piątek 23 września w Bednarach koło Pobiedzisk w Wielkopolsce rozpoczęła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. 

Trwa AGRO SHOW 2016AGRO SHOW 2016
 

Tegoroczna Wystawa AGRO SHOW ruszyła w piątek 23 września, a zakończy się w poniedziałek 26 września 2015 r. Podczas Wystawy rolnicy mają możliwość zapoznania się z ofertą środków produkcji oraz usług dla rolnictwa. 
 

Ważnym elementem wystawy jest bogaty plan wydarzeń, na ringu prezentowane są m.in. opryskiwacze, ładowarki teleskopowe, ładowacze czołowe, a także agregaty uprawowo – siewne. Pokazy polegają na przejeździe maszyny przez specjalny tor przeszkód, który pozwola wizualnie ocenić poprzeczną stabilizację i amortyzację belki polowej. Dzięki temu rolnicy przybyli na AGRO SHOW mają możliwość dopytania o szczegóły techniczne oraz obejrzeć maszynę z bliska.
 

W programie Targów znalazły się również atrakcje zarówno dla najmłodszych uczestników jak i młodzieży. Dla młodzieży przygotowano AGRO SHOW Grę, czyli grę terenową, podczas której w nietypowy i niekonwencjonalny sposób młodzież zwiedza Wystawę. Uczestnicy mają za zadanie wykonać polecenia wpisane w scenariusz zabawy. Dla najszybszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Z kolei dla najmłodszych zorganizowana została Strefa Juniora AGRO SHOW. Wśród atrakcji znajduje się: malowanie twarzy, malowanki i rysowanki, dużo piachu i różne zabawki - foremki, wiaderka, itp. Zabawami kierują profesjonalni i doświadczeni animatorzy w bajkowych strojach. Ponadto w strefie znajdują się również ławeczki gdzie można na chwilę odpocząć.
 

Zwiedzający mają także możliwość uczestniczenia w konkursach, debatach oraz seminariach. Na targach odbywa się bowiem m.in. finał ogólnopolskich konkursów „Mechanik na Medal” (V edycja) i „Młody Mechanik na Medal” (IV edycja) oraz podsumowanie XIV Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, którego celem jest promowanie zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym.
 

Okazją do dyskusji jest również druga z cyklu „Agro Debata”, którą Izba przygotowała razem z redakcją rolną TVP1. Podczas dyskusji biorą udział przedstawiciele ARiMR, lokalnego ODR-u, oraz przedsiębiorca z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Jest  to znakomita okazja, by zapoznać się z możliwościami jakie daje program, czy wreszcie dowiedzieć się o detale i szczegóły dofinansowania. 

Ze swojej strony zapraszamy na stoisko Portalu Gospodarz.pl, które znajduje się w sektorze B, droga zwiedzania 4, nr stoiska 387.

W tym roku po raz pierwszy zostanie uruchomiony dedykowany kanał CB (20), którego celem jest ułatwienie i poprawienie komunikacji. Dzięki niemu będzie można uzyskać wszelkie informacje na temat wystawy, ruchu pojazdów, parkingów itp.

Wśród udogodnień dla zwiedzających i wystawców są także między innymi:
- bezpłatny wstęp, parking i katalog Wystawy,
- mobilny bankomat na terenie Wystawy,
- punkty informacyjne zlokalizowane na pasie głównym,
- regularne linie meleksowe dla zwiedzających kursujące na stałych trasach na Wystawie,


Wystawa czynna jest w godzinach:

Piątek-Niedziela 9:00 - 17:00
Poniedziałek 9:00 - 13:00 

Przejdź do programu wydarzeń na AGRO SHOW 2016Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!